КСВ 26.03.2021 Читати 4 хв

ММКІ допоміг упорядкувати дороги ще одного селища

Меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест продовжує надавати допомогу територіальним громадам у будівництві та ремонті доріг із застосуванням металургійних шлаків.

Так, металурги безоплатно передали до селища міського типу Комиш-Зоря 2000 тонн шлакової продукції для відсипання основних доріг. Жителі смт Комиш-Зоря багато років скаржилися на поганий стан доріг у селищі. Після звернення представників громади на меткомбінат імені Ілліча ситуацію вдалося кардинально змінити.

«Поганий стан доріг завдавав багато незручностей місцевим жителям. Ми дуже вдячні меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест за таку допомогу й націлені продовжити спільну роботу з відновлення доріг у нашому селищі», – сказав голова Комиш-Зорянської об'єднаної громади Запорізької області Ігор Гнатуша.

У найкоротші терміни проведено обстеження доріг у селищі та доставлено необхідну кількість шлакової продукції для відсипання проїжджої частини. Сировина передається безоплатно. Для відновлення основних доріг селища знадобилося дві тисячі тонн шлаку, які одразу ж розподілили й утрамбували.

«Наразі розпочався будівельний сезон, і ми щомісяця відвантажуємо десятки тисяч тонн шлаку для будівництва доріг. У цей період, з початку весни й до кінця осені, в підрозділі не створюють проміжних запасів, весь шлак, що виробляється, відразу ж відвантажується замовникам. Для цього вторинна сировина проходить спеціальну підготовку – дроблення, для отримання фракцій не більше 40 міліметрів. Саме такий стандартизований шлак необхідний для будівництва доріг», – зазначив начальник управління з соціальних питань меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест Дмитро Кушнір.

Нагадаємо, на початку місяця маріупольські меткомбінати «Азовсталь» та імені Ілліча Групи Метінвест відвантажили 23 тисячі тонн шлакової продукції Покровській територіальній громаді й вісім тисяч тонн шлаку для відновлення доріг у селі Червона Поляна та дачному кооперативі «Вогник». З початку дії програми допомоги селищним радам і районним адміністраціям у забезпеченні шлаковою продукцією для будівництва доріг металурги передали громадам понад 600 тисяч тонн шлакової продукції. За неї металурги не лише не взяли оплату, а й профінансували доставлення замовникам.