Стоп коронавірус 05.02.2021 Читати 4 хв

ММКІ передав Маріуполю понад 400 тисяч кубометрів кисню

Меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест з року в рік надає безоплатну допомогу лікувальним закладам Маріуполя, передаючи кисень для надання невідкладної допомоги й реанімаційних дій. За останні п'ять років міським лікарням передано понад 400 тисяч кубометрів життєво необхідного газу.

Сума інвестицій у систему охорони здоров'я Маріуполя за зазначений період у межах цієї програми склала 17,8 млн грн. Металурги регулярно та в необхідному обсязі передають життєво важливий кисень міським лікарням №№ 1, 4, 5, 9, перинатальному центру, лікарні швидкої медичної допомоги, медичному об'єднанню здоров'я дитини та жінки, маріупольському онкологічному диспансеру й обласній лікарні інтенсивного лікування в Маріуполі.

Так, у 2016 році медустановам було доставлено 50 тисяч кубометрів кисню, у 2017 році – 51 тис., у 2018 році – 52,5 тис. кубометрів, у 2019 році – 53 тисячі кубометрів. У 2020 році через поширення COVID-19 і зростання хворих на коронавірус, які потребують стаціонарного лікування та застосування киснетерапії, зросло споживання кисню.

У зв'язку з ситуацією значно зросло й постачання – за рік меткомбінат імені Ілліча передав міським лікарням 206 тисяч кубометрів кисню на суму майже 11,5 млн грн. У тому числі 183 тисячі кубометрів рятівного газу було поставлено у відділення для лікування хворих на коронавірус.

Ми допомагаємо медпрацівникам рятувати життя маріупольців, регулярно поставляючи життєво необхідний газ до відділень лікарень. Це наша принципова позиція – постійна та безоплатна допомога міській системі охорони здоров'я.

— Тарас ШЕВЧЕНКО, генеральнй директор ММКІ.