Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 01.03.2016 Читати 4 хв

ММК ім. Ілліча забезпечує киснем медичні установи

Металургійний комбінат імені Ілліча продовжує безоплатно постачати медичні заклади Маріуполя високоякісним кисням. У 2015 році підприємство передало дев'яти міським лікувальним центрам та лікарням понад 30 тис. кубометрів кисню на суму понад 1,3 млн грн (без ПДВ).

У січні 2016 року вже вісім лікарень отримали 3,7 тис. кубометрів на суму понад 206 тис. грн. Іллічівський кисень використовують усі реанімаційні служби Маріуполя для надання допомоги хворим на бронхіальну астму, хронічний обструктивний бронхіт, серцево-судинні захворювання, при інтоксикаціях, шокових станах та порушеннях діяльності нирок.  

Кисень отримують перинатальний центр, лікарня швидкої медичної допомоги, онкодиспансер, обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у м. Маріуполі, міськлікарні №№ 1, 2, 4, 5, 9 та територіальне медоб'єднання «Здоров'я дитини та жінки». Продукція кисневого цеху металургійного комбінату виробляється на сучасному французькому обладнанні, повністю відповідає державним стандартам та відрізняється високим ступенем чистоти. 

Генеральний директор ММК ім. Ілліча Юрій Зінченко: -Наш кисень щодня рятує життя маріупольців, тому продовжуємо і цього року забезпечувати міські лікарні безкоштовним високоякісним киснем. У першому кварталі комбінат готовий за заявками медиків забезпечити десять маріупольських лікарень та лікувальних центрів 16 тисячами кубометрів життєво важливого газу. Всі витрати на доставку кисню підприємство також бере на себе.