Стоп коронавірус 17.06.2021 Читати 3 хв

ММКІ почав постачати кисень у Покровськ

Фонд Ріната Ахметова разом із Групою Метінвест продовжують забезпечувати лікарні киснем. У червні географія постачання розширилася: тепер меткомбінат імені Ілліча доставляє життєво необхідний газ не тільки до лікувальних закладів Маріуполя, а й до Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування. З 1 по 13 червня медустанови отримали 23,4 тонни рідкого та майже 5 тисяч кубометрів газоподібного кисню.

Захворюваність на коронавірус продовжує йти на спад, але ще сотні пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19 перебувають на стаціонарному лікуванні. Усі вони отримують кисневу терапію, газ для якої регулярно постачає меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест. За останні два тижні за заявками маріупольських лікарень відвантажено 18,08 тонни рідкого та 4,98 тисячі кубометрів газоподібного кисню, більша частина з якого розподілена між лікарнями, що надають допомогу ковідним хворим.

Так, до лікарні № 1 доставили 4,1 тонни рідкого та 258 кубометрів газоподібного кисню, лікарня № 4 отримала 10,76 тонни рідкого та 2,6 тисячі тонн газоподібного кисню, лікарні № 9 передали 7,39 тонни рідкого кисню, лікарня швидкої медичної допомоги отримала 978 тисяч кубометрів життєво необхідного газу.

 

КИСЕНЬ У ЦИФРАХ

 

З 1 по 13 червня медустанови отримали 23,4 тонни рідкого та майже 5 тисяч кубометрів газоподібного кисню.

 

Крім того, у квітні Група Метінвест стала ініціатором будівництва кисневої інфраструктури на території Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування. Станцію вже здали в експлуатацію та заправили першою партією рідкого кисню обсягом 5,3 тонни, який доставив меткомбінат імені Ілліча.

Забезпечення регулярного постачання кисню до лікарень – це системна й безоплатна допомога системі охорони здоров'я, а головне – тисячі врятованих життів. Як відзначають медики, вчасна киснева терапія при COVID-19 знижує ризик розвитку супутніх захворювань і скорочує час перебування в стаціонарі»

— Олена КОНДАЛОВА, в. о. директора з персоналу та соціальних питань меткомбінату імені Ілліча.

Нагадаємо, за 2020 рік маріупольським міським лікарням Група Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова передали 206 тисяч кубометрів кисню на 11,5 млн грн, у тому числі 183 тисячі кубометрів газу було поставлено у відділення для лікування хворих на коронавірус. Усього за період із початку пандемії, 2020 – початок 2021 року, інвестиції Групи Метінвест у будівництво, утримання та обслуговування кисневої інфраструктури медустанов у Маріуполі склали понад 72 млн грн, що дало змогу облаштувати майже 700 лікарняних ліжок із прямим поданням кисню.