Стоп коронавірус 23.02.2021 Читати 4 хв

ММК імені Ілліча безперебійно постачає кисень до лікарень

Фонд Ріната Ахметова та меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест продовжують забезпечувати лікувальні заклади Маріуполя киснем. З 8 до 21 лютого лікарням Маріуполя передано 7,5 тис. кубометрів життєво необхідного газу. Це системна й безоплатна допомога міській системі охорони здоров'я. Згідно зі статистикою, в Маріуполі на лікуванні перебувають 577 осіб, у яких підтверджено COVID-19. З цієї кількості 119 містян – на стаціонарному лікуванні.

Пацієнти отримують кисневу терапію, газ для якої постачає меткомбінат імені Ілліча. Так, за два тижні медустановам міста було передано 7,5 тис. кубометрів кисню в балонах по 6 кубометрів. З них 1103 балони газу розподілено між відділеннями, що надають допомогу ковідним хворим: до міськлікарні № 1 доставлено 404 балони кисню, до міської лікарні № 4 відвантажено 325 балонів, ще 374 відвантажено до лікарні швидкої медичної допомоги.

 

Меткомбінат стабільно постачає до лікарень міста життєво необхідний кисень у необхідному обсязі для надання невідкладної допомоги та реанімаційних дій. Також металурги цілодобово чергують у лікарнях, розвантажуючи балони з киснем і під'єднуючи їх, – зазначила в.о. директора з персоналу та соціальних питань комбінату імені Ілліча Групи Метінвест Олена Кондалова. 

Нагадаємо, що у 2020 – на початку 2021 року інвестиції Групи Метінвест у будівництво, утримання й обслуговування кисневої інфраструктури в Маріуполі становили понад 72 млн грн. Ці кошти дозволять облаштувати майже 700 лікарняних ліжок із прямим поданням кисню. У 2020 році металургійні підприємства в Маріуполі спільно з Фондом Ріната Ахметова передали маріупольським міським лікарням 206 тисяч кубометрів кисню на суму 11,5 млн грн, у тому числі 183 тисячі кубометрів газу поставлено до відділень для лікування хворих на коронавірус.