Модернізація 12.03.2021 Читати 4 хв

Комбінат Азовсталь завершив капремонт машини безперервного лиття заготовок

У конвертерному цеху меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест завершився капітальний ремонт машини безперервного лиття заготовок №5 (МНЛЗ №5). Всі роботи з оновлення обладнання з відновленням проектних показників сталерозливного агрегату фахівці виконали за 18 діб. Інвестиції в капремонт склали 10 млн грн.

В ході робіт були замінені роликові секції криволінійної і радіальної ділянок, відремонтовані сходи і майданчики обслуговування приводів роликових секцій, візки промковшів, а також обладнання хвостової частині.

Крім того, фахівці відремонтували зсувний стіл і машину газового різання. На сталь-стенді замінили редуктор повороту з подальшим центруванням. У проектному стані відновлений бункер зони вторинного охолодження МБЛЗ №5 - оновлені металоконструкції, усунуті підсоси.

У частині ремонту енергообладнання виконано ревізію всієї запірної арматури машини безперервного лиття заготовок, клапанів подачі повітря. Замінено трубопроводи, на колекторах подачі води виконане хімічне промивання. Також виконано ревізію електричних шаф і датчиків, виконавчих механізмів з розбиранням і заміною зношених частин, їх наступним регулюванням.

 

«Подібні ремонти проводяться на регулярній основі згідно з графіком. Хоча це досить великий обсяг робіт, технологія їх виконання чітко відпрацьована, - зазначив директор з виробництва МК «Азовсталь» Групи Метінвест Андрій Савченко. - Капітальний ремонт машини безперервного лиття заготовок дозволить уникнути збоїв і непередбачених зупинок устаткування, стабілізувати її роботу і дотримуватися планових показників з виробництва».