03.04.2017 Читати 4 хв

Комбінат Азовсталь обладнав системами громадського транспорту Маріуполя.

У Маріуполі Група Метінвест спільно з міською радою та Донецькою обласною військово-цивільною адміністрацією реалізують проекти щодо оновлення громадського транспорту. ‚Металургійний комбінат «Азовсталь» виділив понад 1 млн грн для оснащення комунального транспорту системою GPS-навігації та програмним комплексом, що дозволяє здійснювати диспетчерське управління. Нові системи вже встановлені на 10-ти трамваях TATRA-T3, переданих місту муніципалітетом Праги. 

30 березня вагони після капітального ремонту та обкатки вийшли на маршрут №10, що з'єднує Центральний та Кальміуський райони. Оновлення транспорту на суму понад 14 млн. грн. профінансував обласний бюджет. Тепер маріупольці зможуть запланувати поїздку заздалегідь. За допомогою GPS пересування транспорту фіксується на карті міста, а інформацію про його поточне місцезнаходження можна отримати на сайті або через мобільний додаток. На даний момент сервіс працює у тестовому режимі. «Розумну» систему встановлено також на 15 нових автобусах, які з лютого почали перевозити мешканців міста. У 2017 році трамвайний парк поповниться ще 30 вагонами, а застарілі та аварійні трамваї приберуть із маршрутів.

Губернатор Донецької області Павло Жебрівський: - Маріуполь стає більш європейським містом. Я хочу, щоб життя в кращому місті Маріуполі було прекрасним і комфортним. Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко: - Упевнений, мешканці міста вже встигли відчути підвищення якості нового комунального транспорту, і ці 10 трамваїв стануть ще одним підтвердженням того, що ми виводимо новий рівень муніципальний транспорт. Але це лише початок. Планується у 2017 році поповнити автопарк ще 30 одиницями трамваїв. Таким чином, ми зможемо повністю прибрати аварійний та зношений рухомий склад із вулиць нашого міста.

Генеральний директор МК «Азовсталь» Енвер Цкітішвілі: - Зміни на краще – завжди трудомісткий і часто тривалий процес. Проте злагоджена робота міської влади, області, городян та містоутворюючих підприємств змінює вигляд нашого рідного міста на краще вже сьогодні. І така плідна співпраця влади та бізнесу має й надалі працювати на розвиток Маріуполя.