Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 09.08.2016 Читати 4 хв

Комбінат Азовсталь надіслав 4 млн грн на реконструкцію станції швидкої допомоги у Маріуполі

Коли на коні життя людини, важлива кожна секунда. Завдяки металургам МК "Азовсталь" таких важливих секунд у запасі у медиків Маріупольської станції швидкої допомоги буде більше. Підприємство надіслало 4 млн грн на реконструкцію будівлі підстанції швидкої допомоги, яка обслуговуватиме мешканців Лівобережного району.

Перед ремонтними бригадами стоїть завдання нелегке. По-перше, будівля кілька десятків років не бачила ремонту. А по-друге, необхідно частково відновити стіни та повністю замінити покрівлю над усією будовою. Перекриття першого та другого поверху підсилили металевим каркасом, демонстрували стару штукатурку. Робота кипить.

Поки що це великий будмайданчик. Але вже до жовтня вона стане сучасним комплексом із новими комунікаціями – системою вентиляції, опалення та водопостачання. Взимку тут точно ніхто не замерзне – стіни утеплені, встановлені нові двері та металопластикові вікна.

За рахунок зручного розташування та великого майданчика для спецтехніки швидкі зможуть швидше приїжджати на виклик. А ще після завершення ремонту у будівлі розмістяться не лише дві бригади швидкої допомоги, а й бригада санітарної авіації.