Важлива новина 23.03.2022 Читати 5 хв

«Ми відбудуємо Азовсталь!» – Енвер Цкітішвілі

«Ми відбудуємо Азовсталь! Ми відбудували завод у 1943, вистояли у 2014 і зараз відродимо Азовсталь! Головне, що в нас є люди, які можуть це зробити», – підкреслив в інтерв’ю телеканалу «Україна 24» генеральний директор меткомбінату «Азовсталь» Енвер Цкітішвілі.

Він розповів, що після руйнувань у роки Другої світової війни були знищені повністю всі мартенівські та доменні печі. Тоді на відновлення азовстальцям знадобилося приблизно сім місяців.

Зараз інші технології та є впевненість, що підприємство буде повністю відновлено в найкоротші терміни, зазначив Цкітішвілі. Компанія готувалася до різних кризових ситуацій і виконала певний алгоритм дій.

«Всі документи та креслення споруд у нас є в електронному вигляді, ми заздалегідь їх зацифрували,  розповів гендиректор підприємства.  Тобто ми не будемо створювати з нуля, ми замовимо обладнання в Німеччині, Китаї, країнах Європи. І це дасть змогу суттєво скоротити терміни відновлення».

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.