Допомога військовим 06.04.2022 Читати 4 хв

Метінвест продовжує підтримувати захисників України

Комбінат Запоріжсталь Ріната Ахметова та Вадима Новинського активно допомагає боронити Україну від російських окупантів. Метінвест виділив 10 млн євро на закупку захисного спорядження для воїнів – бронежилетів та касок, а також аптечок.

Наразі захисники по території всієї України почали отримувати спорядження. Минулого тижня 450 комплектів отримали воїни на Київщині. Сьогодні ще 200 комплектів відвантажено бійцям, які боронять країну на передовій. 

«Сьогодні ми передаємо Збройним силам України 200 бронежилетів і 200 касок. Це черговий транш допомоги нашим Збройним силам для того, щоб вони могли забезпечувати собі захист та гідно виконувати свої обов’язки й захищати нашу країну від російських окупантів. Також Група Метінвест системно надає допомогу в частині засобів захисту та в частині забезпечення медикаментами Збройних сил України», – розповів генеральний директор Запоріжсталі Олександр МИРОНЕНКО.

«Ми вдячні Метінвесту за їхню підтримку у спільній перемозі над ворогом», – зазначив запорізький військовий.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.