Важлива новина 30.03.2022 Читати 4 хв

Метінвест працює і допомагає укріплювати Кривий Ріг

Криворізькі підприємства компанії Метінвест Ріната Ахметова і Вадима Новинського продовжують працювати в штатному режимі та надають матеріали й техніку для побудови оборони міста.

За місяць війни Кривий Ріг  поступово адаптувався до життя в умовах воєнного стану. Наразі в міста важлива роль – бути надійною підтримкою державі й тим регіонам, де тепер найважче.

Промислові підприємства компанії Метінвест зараз продовжують працювати та наповнювати економіку країни. Гірничо-збагачувальні комбінати, хоч і скоротили виробництво, не припиняють видобуток руди та відвантаження концентрату й обкотишів.

Від першого дня війни криворізькі підприємства компанії активно долучилися і до робіт з укріплення міста. На потреби тероборони та ЗСУ вони передали 57 вантажних, вантажно-пасажирських і легкових автомобілів, 15 тонн пального, тисячі тонн піску й відсіву.

Допомагають гірники і в облаштуванні побуту захисників: виготовляють буржуйки та печі для швидкого розігріву їжі, передають генератори. Для потреб тероборони надали 2 побутових вагони та 2 блок-модулі, організували пересувні бані й гарячі обіди.

Також силами спеціалістів підприємств Метінвесту виготовлено приблизно три тисячі металевих «їжаків» різної модифікації для затримання ворожої техніки.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.