Гуманітарна допомога 01.04.2022 Читати 4 хв

Метінвест передав запорізькій лікарні препарати для операцій та реанімації

Завдяки Метінвесту запорізька лікарня забезпечена ліками для операцій та відділення реанімації.

Центр гуманітарної місії Метінвест у Запоріжжі передав одній із міських лікарень препарати з групи седативних, снодійних. Загалом Центр на безоплатній основі передав медзакладу приблизно 2000 пачок ліків на загальну суму 600 тисяч гривень.

Привезли те, що дійсно потрібно: Група Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова опрацювала запит лікарні та визначила перелік необхідних медикаментів у координації з Міністерством охорони здоров’я України.

– Хочу подякувати комбінату Запоріжсталь. У цей час існують певні проблеми з доставленням деяких препаратів – із закупівлею, логістикою. Отримані медикаменти необхідні насамперед для операцій та для відділення реанімації. Їх ми використовуємо щодня й однозначно відчуваємо потребу. Наразі є ризик, що препарати вчасно не підвезуть. Тому ми змушені перестраховуватися та просити трохи більше, щоб був резерв і ми могли надавати медичну допомогу. І в цей момент компанія Метінвест приходить на допомогу та розв’язує питання, з якими ми звертаємось, щодо придбання й доставленні препаратів. Завдяки цій допомозі є впевненість, що на тривалий період ми забезпечені повністю, – зазначив директор лікарні Кирило НЕРЯНОВ.

Нагадаємо, що Група Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова придбали життєво важливі медикаменти для надання невідкладної медичної допомоги людям, які постраждали внаслідок воєнних дій. 26 березня перша партія препаратів та інструментів загальною вартістю у понад 30 млн гривень прибула до гуманітарного хабу для розподілення між лікарнями в містах присутності компанії.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.