Гуманітарна допомога 02.04.2022 Читати 4 хв

Метінвест оплатив доставлення гуманітарних вантажів до Донецької області

Донецька область – регіон, який з початком повномасштабної війни ввійшов до числа найбільш постраждалих від російської агресії. Наразі до міст області надходять гуманітарні вантажі з усієї України, зокрема – в Покровськ та Авдіївку.

Серед тих, хто сьогодні бере активну участь у наданні допомоги мирним жителям – Бердичівський благодійний фонд «Оберіг-26». Він направляє харчові продукти, одяг, медикаменти, засоби особистої гігієни та багато іншого, чого потребують люди, серед яких багато переселенців. Першого квітня до Покровська доставлений черговий гуманітарний вантаж.

Свою роботу благодійна організація веде з 2014 року. Спочатку надавали допомогу в рідному Бердичеві, але поступово вийшли за межі міста, а потім і області. Загалом за березень на донецьку землю з Житомирської області прийшло три машини з гуманітарною допомогою від БФ «Оберіг-26».

Небайдужі люди зібрали набори, куди ввійшли консерви, крупи, борошно, чай, кава, дитяче харчування та памперси. Також благодійники подбали і про засоби особистої гігієни, медикаменти, одяг, взуття й постільну білизну. У деяких коробках трапляється навіть корм для домашніх тварин. Компанія Метінвест підтримала ініціативу фонду та взяла на себе транспортні витрати.

– Ми вдячні за таку ініціативу, зараз будь-яка підтримка дуже доречна. Весь вантаж піде за призначенням для тих, хто цього найбільше потребує. Невдовзі гуманітарну допомогу ми передамо місту, – зазначив начальник бюро управління соціальної інфраструктури компанії Метінвест Покровськвугілля В'ячеслав БАРАНОВ.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.