Важлива новина 23.03.2022 Читати 4 хв

Cпільними зусиллями міської влади та Метінвест у Мирноградській лікарні встановлено генератор

Мирноградська центральна міська лікарня отримала автономне джерело енергопостачання. Потужний генератор для медзакладу вдалось придбати та налаштувати завдяки спільним зусиллям міської влади та компанії Метінвест.

У 2021 році, коли збільшилась кількість випадків COVID-19, депутати Мирноградської міськради виділили з місцевого бюджету кошти на придбання генератору для центральної міської лікарні.

«Провели тендерні процедури, і вже в кінці року придбали генератор, – розповідає міський голова Мирнограда Олександр БРИКАЛОВ. – Згодом зіткнулися з труднощами при його підключенні. Ми звернулись за допомогою до наших партнерів – компанії Метінвест. Вони знайшли необхідне обладнання, кабель для підключення генератору, і надали нам».

До генератора потужністю 400 кіловат підключили всю будівлю терапевтичного комплексу, дитячої лікарні, кабінети лабораторії, переливання крові, хірургічні палати та операційні. Ємність паливного баку – 900 літрів (зараз залито 700). В годину генератор споживає 70 літрів пального. Розрахунковий час роботи – 10 годин.

Упродовж двох тижнів тривали підготовчі роботи з підключення. Зараз генератор працює в ручному режимі, але вже за дві доби перейде на автономний. Тож у випадку надзвичайної ситуації Мирноградська лікарня буде забезпечена електроенергією.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.