Стоп коронавірус 20.01.2022 Читати 4 хв

Меткомбінати Маріуполя допомагають у боротьбі з пандемією

Підприємства Групи Метінвест із початку пандемії коронавірусу надають безоплатну допомогу медустановам України, забезпечуючи лікарні киснем. Зокрема, маріупольські меткомбінати імені Ілліча та «Азовсталь» Групи Метінвест за 2021 рік передали медикам 259 тисяч кубометрів газоподібного та 1865 тонн рідкого кисню для порятунку життів пацієнтів.

Меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест протягом багатьох років співпрацює з медзакладами Маріуполя, виконуючи заявки на постачання кисню. Через зростання кількості хворих на коронавірус, які потребують стаціонарного лікування та застосування киснедотерапії, у 2021 році зросло споживання кисню. У зв'язку з ситуацією розширилася географія і зріс обсяг постачання кисню виробленого на потужностях меткомбінату імені Ілліча, важливо, що це повномасштабна та безоплатна допомога.

За 12 місяців минулого року меткомбінат імені Ілліча передав лікарням Маріуполя та України 259 тисяч кубометрів газоподібного та 1302 тонни рідкого кисню. У тому числі 221 тонну рідкого кисню розподілено між лікарнями Покровська, Скадовська та Миколаєва для лікування хворих на коронавірус.

Меткомбінат імені Ілліча продовжує виконувати взяті на себе зобов'язання щодо забезпечення лікарень киснем. Це постійна та безоплатна допомога системі охорони здоров'я, а найголовніше – тисячі врятованих життів.

— Олена КОНДАЛОВА, в.о. директора з персоналу та соціальних питань меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест. 

Крім того, з початком четвертої хвилі коронавірусу восени 2021 року підприємства Групи Метінвест спільно з Міністерством охорони здоров'я організували доставку кисню містами України. Меткомбінат «Азовсталь» у жовтні розпочав відвантаження рідкого кисню медустановам країни, у 2021 році передавши 563 тонни рідкого кисню лікарням Маріуполя, Авдіївки, Лимана, Покровська, Волновахи, Костянтинівки, Києва, Івано-Франківська.

На сьогоднішній день ніхто не може точно спрогнозувати, коли пандемія коронавірусу піде на спад і ми зможемо повернутися до колишнього ритму життя. Але Група Метінвест може гарантувати, що продовжить виконувати взяті на себе зобов'язання щодо забезпечення лікарень життєво необхідним для одужання пацієнтів киснем, поки в цьому буде потреба.

— Іван ГОЛТВЕНКО, директор з персоналу та адміністрації меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест.

Нагадаємо, за 2020 рік меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест медикам передав понад 200 тисяч кубометрів життєво необхідного газу.