Важлива новина 24.02.2022 Читати 3 хв

Метінвест тимчасово законсервує виробництво в Маріуполі

Група Метінвест переводить частину обладнання Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча та «Азовсталі» в режим гарячої консервації. Таке рішення ухвалив антикризовий штаб Метінвесту для забезпечення безпеки працівників і збереження обладнання. 

Зокрема, 24 лютого комбінати виробляють наявні чавун і сталь та зупиняють роботу. На «Азовсталі» буде зупинено коксовий цех, цех уловлювання та сіркоочищення, доменний цех, конвертерний цех, товстолистовий цех, рейкобалковий цех, цех рейкових скріплень, вапняно-обпалювальний цех, цех перероблення металургійних шлаків. На ММКІ буде призупинено роботу аглофабрики, доменного й конвертерного цеху, листопрокатних цехів 1700 та 3000, а також цехи холодного прокату. Режим гарячої консервації підприємств триватиме сім діб. Рішення про подальший режим роботи прийматимуться залежно від ситуації, що складається.

Наразі на маріупольських меткомбінатах формуються списки фахівців, які потрібні для забезпечення виробничих потужностей у режимі гарячої консервації.

Підприємства Метінвесту є найбільш захищеними місцями – обладнані укриття з провізією, медикаментами й необхідними комунікаціями. У разі загострення ситуації безпосередні керівники повідомлять співробітників про необхідність пройти в укриття.