КСВ 24.01.2022 Читати 4 хв

Метінвест покращує умови навчання студентів закладів профтехосвіти

Завдяки металургійному комбінату «Азовсталь» Групи Метінвест у Маріупольському центрі професійно-технічної освіти (МЦПТО) відновили ще одне приміщення та вхідну групу. Загальні інвестиції у ремонт – майже 800 тис. грн.

Меткомбінат "Азовсталь" Групи Метінвест на постійній основі співпрацює з Маріупольським центром професійно-технічної освіти. Цього разу підприємство підтримало проведення капітального ремонту кабінету підготовки електрозварників, загальною площею 50 кв. м. Тут замінили проводку та систему опалення, постелили підлогове покриття, стіни вирівняли та пофарбували. Встановили підвісну стелю, сучасні енергозберігаючі світильники та кондиціонер. Розставили нові шафи, столи та стільці. Закупили сучасну техніку – інтерактивну дошку, проектор та екран.

Також меткомбінат «Азовсталь» допоміг навчальному закладу перетворити вхідну групу – оновили двостулкові двері центрального входу, які гармонійно доповнили зовнішній вигляд будівлі.

 

Меткомбінат "Азовсталь" давно є надійним партнером МЦПТО. Тільки за останні три роки в оновлення приміщень навчального закладу інвестовано 3,5 млн. грн. Так, у 2019 році відремонтовано аудиторії з підготовки помічників машиністів тепловоза та матеріалознавства, тоді ж було покращено й умови у гуртожитку навчального закладу для іногородніх студентів. 2020 року капремонт пройшов в аудиторії охорони праці. А до початку навчального року у 2021 році, за фінансової підтримки підприємства, для учнів МЦПТО капітально відремонтували кабінет вивчення теоретичних спецдисциплін для слюсарів-ремонтників та кімнату для їх перевдягання.

 

У Маріупольському центрі професійно-технічної освіти шість спеціальностей, на яких навчається кілька сотень студентів. Більшість хлопців отримують затребувані на підприємствах Групи Метінвест професії. Розуміючи важливість освіти своїх потенційних співробітників, компанія допомагає створювати комфортніші умови у навчальному закладі. Бажаю студентам плідного навчання та чекаємо їх на виробничу практику для подальшого працевлаштування.

— Іван ГОЛТВЕНКО, директор з персоналу та адміністрації меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест.

Крім того, МЦПТО є одним із ССЗ-партнерів, у яких Група Метінвест реалізує стипендіальну програму, виплачуючи студентам затребуваних технічних спеціальностей щомісячні додаткові стипендії – від 700 до 1200 гривень.