Зелений Центр 03.02.2021 Читати 4 хв

Метінвест створив нову розважальну локацію у Кривому Розі

У Довгинцівському районі реалізовано проєкт «Місце зустрічі просто неба». Нове місце для відпочинку на мкрн Східний-2, 3 з'явилося завдяки перемозі активних мешканців у конкурсі «Місце зустрічі», раніше оголошеному громадською спілкою «Зелений центр Метінвест».

Проєкт являє собою простору літню сцену з облаштованими рядами глядацьких місць. Автор ідеї Тетяна Ліфер прагнула створити локацію, де місцеві діти та дорослі змогли б демонструвати свої таланти, а також зустрічатися на святах і ярмарках.

Конкурс «Місце зустрічі» – ініціатива «Зеленого центру Метінвест», що покликана створити у Кривому Розі додаткові простори для відпочинку й живого спілкування. Жителі міста виділили 50 пропозицій, 19 із яких після попереднього відбору було виставлено на онлайн-голосування. Криворіжці своїми голосами обрали п'ятірку найкращих ідей, які вже втілюються в життя, у тому числі й за участю волонтерів – місцевих жителів і працівників підприємств компанії Метінвест.

У нашому великому місті гостро не вистачає затишних куточків, де можна поспілкуватися та з комфортом провести час на свіжому повітрі. «Зелений центр» прагне допомогти городянам облаштувати якнайбільше таких гарних і яскравих локацій. Ми вдячні криворіжцям, які приєдналися до реалізації проєктів, працівникам Метінвесту. Ми вже відкрили такі майданчики в Інгулецькому, Покровському та Довгинцівському районах. На черзі – Тернівський.

— Світлана ХВАТОВА, менеджер проєктів ГС «Зелений центр Метінвест».

Локація розташована в парку Щастя – зеленій зоні відпочинку, яка розвивається завдяки ініціативам місцевої громади та допомозі партнерів. Раніше «Зелений центр Метінвест» допоміг створити тут мотузкове містечко, надав співфінансування для відкриття тенісного корту й мініфутбольного поля. А гірничо-збагачувальні комбінати компанії Метінвест допомогли облаштувати сквер ім. Гутовського.

 

Компанія Метінвест завжди підтримує ініціативи, які роблять зручнішим і міський, і робочий простір. На підприємствах ми облаштовуємо як свою територію, так і робочі, побутові приміщення. Саме така активна діяльність для спільної мети та змінює наше місто на краще. 

— Дмитро ШЕВЧИК, генеральний директор Центрального ГЗК.