21.04.2017 Читати 5 хв

Метінвест профінансує 30 проектів громадських та муніципальних організацій Кривого Рогу

У Кривому Розі підбито підсумки конкурсу соціальних проектів Групи Метінвест «Місто – нашими руками». Переможці отримали грошові сертифікати на загальну суму 5 млн. грн. для реалізації своїх ідей. За фінансової підтримки Інгулецького, Південного, Центрального та Північного гірничо-збагачувальних комбінатів у найближчі кілька місяців у місті буде обладнано віртуальну шкільну обсерваторію, створено спортивно-ігрові комплекси, побудовано екстрим-центр, відкрито соціальні салони послуг та центр арт-терапії для майбутніх мам. В рамках програми пройдуть ніч індустріальної культури та рок-фестиваль.

Загалом цього року для участі у конкурсі було подано 210 заявок. Після публічного захисту проектів експертна комісія визначила 30 яскравих та суспільно корисних ідей. Завантажити список усіх проектів-переможців За детальною інформацією про конкурс звертайтесь до громадської спілки «Зелений центр Метінвест»: м. Кривий Ріг, вул. Дніпрове шосе, 14, тел. 77-77-71. ​​​

Щорічний конкурс «Місто – нашими руками» проходить у Кривому Розі всьоме. За цей час мешканці за допомогою комбінатів реалізували 171 ідею на загальну суму 13,5 млн. грн. Проекти 2017 року спрямовані на розвиток бізнес-середовища та створення нових робочих місць, підтримку спорту та здорового способу життя, допомогу соціально незахищеним категоріям населення, формування умов для творчості та самореалізації мешканців.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков: – Ми прагнемо створювати гідні умови життя у містах присутності своїх підприємств. Конкурс «Місто – нашими руками» – це чудова нагода зустріти однодумців, ініціативних людей, яким небайдужа доля рідного краю. Переможці конкурсу – це люди, які своїми руками готові будувати комфортне майбутнє для себе та своїх дітей. Цього року до конкурсу приєднався Південний гірничо-збагачувальний комбінат. Тепер ми зможемо втілити ще більше оригінальних ідей городян. Міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул: - Підприємства Метінвесту – надійні партнери. Щороку завдяки спільній роботі міської влади, ГЗК та громадськості Кривий Ріг перетворюється. Відкриваються нові класи, творчі гуртки. Будуються сучасні дитячі майданчики та спортивні комплекси. Я радий, що всі учасники конкурсної програми від організаторів до заявників розуміють важливість якісних змін. Бажаю цьогорічним переможцям вдалої реалізації проектів.