КСВ 02.03.2021 Читати 4 хв

Метінвест продовжить інвестувати в розвиток Глеюватської громади Кривого Рогу

Північний та Центральний гірничо-збагачувальний комбінати Групи Метінвест підписали Меморандум про співпрацю з Глеюватською об'єднаною громадою. Підприємства підтримають проєкти соціально-економічного розвитку сіл громади. Координатором у роботі виступила громадська організація «Криворізький фонд майбутнього».

Глеюватська громада об'єднує 19 сіл Глеюватської, Шевченківської, Червоненської та Недайводської сільрад. Компанія Метінвест раніше реалізувала тут низку інфраструктурних проєктів – допомогла у виконанні ремонтів установ соціальної сфери, інженерних комунікацій.

Ми вже бачимо результати партнерства з Північним і Центральним комбінатами. У селі Кам'яне Поле було збудовано новий ФАП, у школі села Шевченківське відремонтовано дах, а у Червоній Балці та Глеюватці – водовід. Ми стали ще більшою громадою після об'єднання з Червоненською сільрадою, тому на наступному етапі розраховуємо на підтримку в реалізації ще більшої кількості важливих для людей проєктів.

— Юрій СЕРГІЄНКО, глава Глеюватської сільської ради.

Новий Меморандум передбачає розширення співпраці – придбання автомобіля для шерифа й соціального мікроавтобуса, розробку проєктної документації для реконструкції медичних амбулаторій, котельні, будівництва водоводу та будівлі сільради, ремонти закладів освіти, придбання медичного й спортивного обладнання.

Центральний ГЗК і Глеюватська громада завжди були сусідами, а за останні два роки вийшли на якісно новий рівень співпраці. Підписання меморандуму розширило сфери нашої взаємодії – ми передбачили реалізацію низки корисних і потрібних проєктів для покращення якості життя всієї Глеюватської територіальної громади. Ми охоче беремо участь і в соціальних, і в екологічних ініціативах, які також знайшли своє місце в новому договорі.

— Дмитро ШЕВЧИК, генеральний директор ЦГЗК.

Системний розвиток населених пунктів, де розташовані промислові підприємства та проживають їх працівники, – один з основних напрямів соціальної відповідальності компанії Метінвест.

Підтримка мешканців Глеюватської територіальної громади – один із прикладів багаторічної співпраці між комбінатами й мешканцями сусідніх сіл. Ми підтримуємо всі необхідні для комфортного проживання галузі – це медицина, освіта, культура. Дуже важливо спільно підвищувати рівень життя в селах, розвивати їх, щоб тут подобалося жити й виховувати дітей, і ми створимо всі можливості для цього.

— Андрій СКАЧКОВ, генеральний директор Північного ГЗК.