КСВ 10.01.2022 Читати 4 хв

Метінвест продовжує розвивати медичні установи Кривого Рогу

Підприємства Групи Метінвест щоденно постачають кисень до українських лікарень. Допомагає компанія й з ремонтом медзакладів. За сприяння Інгулецького ГЗК у Криворізькій міській лікарні № 17 відремонтували дві палати інфекційного відділення та придбали портативний рентгенологічний апарат.

Від початку пандемії міська лікарня № 17 виконує функції опорного госпіталя по лікуванню пацієнтів з ускладненою формою коронавірусної хвороби. Основна частина ліжкового фонду госпіталю розташована в інфекційному та терапевтичному відділеннях.

У минулому році за підтримки Інгулецького ГЗК капітально відремонтували та обладнали два бокси в інфекційному відділенні. Цьогоріч роботу продовжили і виконали ремонт з оновленням усіх комунікацій ще у двох. Це відокремлені палати, кожна з яких має вихід на подвір’я, санвузол і передпокій. В них лікуватимуться пацієнти, які потребують ізоляції. Наразі це здебільшого хворі на ковід.

Група Метінвест системно допомагає міській лікарні № 17. Інвестиції в її модернізацію дозволили поповнити матеріально-технічну базу закладу, покращити сервіс для пацієнтів і зробити робочі місця для персоналу більш комфортними. Наразі наші зусилля сфокусовані на програмі подолання COVID-19, тому проєкти року, що минає, були пов’язані зі встановленням обладнання для подачі кисню в лікувальні корпуси, ремонтом ковідних відділень і придбанням необхідного медичного обладнання.

— Олександр ГЕРАСИМЧУК, генеральний директор Інгулецького ГЗК.

В рамках проєкту підтримки лікарні Інгулецький ГЗК передав й новий пересувний рентгенологічний апарат. Медики говорять, завдяки такому обладнанню зможуть оперативно проводити діагностику хворим з легеневими ускладненнями.

Це дуже необхідне обладнання для лікування хворих з коронавірусною хворобою. Апарат дає змогу швидко провести рентгенівське обстеження пацієнту безпосередньо в палаті. Це скорочує час встановлення точного діагнозу і призначення необхідного лікування.

— Юрій ЧОРНОВОЛ, в.о. головного лікаря міської лікарні № 17. 

На реалізацію проєкту з ремонту та оснащення палат і придбання медичного обладнання Група Метінвест спрямувала понад 1,2 млн гривень.