Стоп коронавірус 03.08.2021 Читати 3 хв

Метінвест продовжує допомагати медикам у боротьбі з COVID-19

Фонд Ріната Ахметова спільно з Групою Метінвест продовжують забезпечувати киснем лікарні Маріуполя й Покровська – це системна та безоплатна допомога. У липні лікувальні заклади отримали 31,32 тонни рідкого та 4,9 тисячі кубометрів газоподібного кисню.

Сотні пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19 перебувають на стаціонарному лікуванні в медзакладах Маріуполя та Покровська. Усі вони отримують кисневу терапію, газ для якої регулярно постачає меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест.

 

КИСЕНЬ ДЛЯ ЛІКАРЕНЬ 

 

У липні за заявками лікарень Маріуполя й Покровська відвантажено 31,32 тонни рідкого та 4,9 тисячі кубометрів газоподібного кисню, більша частина з якого розподілена між лікарнями, що надають допомогу ковідним хворим. Так, у Маріуполі до лікарні № 1 доставили 4,16 тонни рідкого та 90 кубометрів газоподібного кисню, лікарня № 4 отримала 3,2 тонни рідкого та 840 тонн газоподібного кисню, лікарні № 9 передали 11,84 тонни рідкого кисню, лікарня швидкої медичної допомоги одержала 1926 тонн газоподібного кисню. Покровській клінічній лікарні інтенсивного лікування за місяць відвантажили 12,1 тонни рідкого кисню.

 

Життя пацієнтів, що захворіли на коронавірусну інфекцію, залежать не тільки від зусиль лікарів, а й багато в чому від наявності кисню в лікувальних закладах. Як зазначають медики, вчасно розпочата киснева терапія при COVID-19 знижує ризик розвитку супутніх захворювань і скорочує час перебування на лікуванні в стаціонарі.

— Олена КОНДАЛОВА, в. о. директора з персоналу та соціальних питань ММКІ.

Нагадаємо, за 2020 рік маріупольським міським лікарням Група Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова передали 206 тисяч кубометрів кисню на 11,5 млн грн, у тому числі 183 тисячі кубометрів газу було поставлено до відділень для лікування хворих на коронавірус. Усього за період із початку пандемії інвестиції Групи Метінвест у будівництво, утримання й обслуговування кисневої інфраструктури медустанов у Маріуполі становлять понад 72 млн грн, що дало змогу облаштувати майже 700 лікарняних ліжок із прямою подачею кисню.