КСВ 04.02.2022 Читати 4 хв

Метінвест взяв участь у міському профорієнтаційному заході для молоді

З 3 по 5 лютого у Кривому Розі проходить масштабний захід з профорієнтації старшокласників -  «Ярмарок професій». Компанія Метінвест представила на ньому  локації  Центру кар’єри та сучасного  університету Метінвест-Політехніка.

Метінвест - найбільша гірничо-металургійна компанія України, яка розуміє запити сучасності й потребу у висококваліфікованих фахівцях технічних спеціальностей. Представники компанії активно долучаються до профорієнтаційної роботи з молоддю, організовують власні проєкти, які допомагають майбутнім спеціалістам досягти успіху в обраній професії. У Кривому Розі на «Ярмарці професій» компанію представили Центр кар’єри Метінвест та перший недержавний гірничо-металургійний технічний університет Метінвест Політехніка, будівництво якого триває у Маріуполі.

В новому університеті ми віддаємо перевагу технічним спеціальностям. Ми навчатимемо нове покоління технологів, гірників, металургів, екологів та матеріалознавців. Наші студенти вивчатимуть також комп’ютерні науки та цифровий інтелект, бізнес-процеси та операційну ефективність, ділове адміністрування та урбаністику – усе, що потрібно, щоб знайти цікаву та достойну роботу у будь-якому куточку світу.

— Едуард ФЕСЕНКО, керівник напрямку «Гірництво» університету Метінвест Політехніка.

Учні старших класів, що відвідали «Ярмарок професій», активно цікавилися перевагами навчання у новому технічному виші, серед яких – перспектива працевлаштування на підприємствах Метінвесту, проходження практики на найсучаснішому обладнанні, навчання у кваліфікованих викладачів та зарубіжних експертів, участь у грантових програмах від закордонних партнерів. А ще комфортні умови для проживання, занять спортом та відпочинку студентів.

А про стабільне та перспективне майбутнє тих, хто обере для себе навчання у профільних закладах, технікумах чи вишах Кривого Рогу, розповідали старшокласникам менеджери Центру кар’єри Метінвест.

Студентам технічних спеціальностей ми пропонуємо проходження оплачуваної практики на підприємствах компанії Метінвест. Також ми залучаємо молодь до корпоративних заходів компанії. А надалі гарантуємо офіційне працевлаштування, стабільну заробітну плату, соціальний пакет та медичне страхування, програму бонусів «Мій вибір» та можливість підвищення кваліфікації за кошти компанії.

— Марина ПОЯРКОВА, регіональна менеджерка Центру кар’єри Метінвест.

Загалом у міському профорієнтаційному заході для молоді взяли учать понад тридцять закладів професійно-технічної, фахової та вищої освіти. Захід для молоді триватиме три дні. У суботу учнів старших класів запрошують відвідати «Ярмарок професій» разом з батьками і зробити важливий крок назустріч майбутній професії. Проходить захід у Палаці культури металургів з 11:00 до 16:30.