КСВ 19.10.2020 Читати 4 хв

Метінвест перевтілює узбережжя Маріуполя

Завдяки Групі Метінвест у Маріуполі реалізовано низку проєктів із благоустрою частини міського пляжу. Один із них – пірс біля яхт-клубу. Це спільний проєкт із муніципалітетом вартістю 16,8 млн грн, з яких 7 млн ​​грн профінансувала компанія. За останні кілька років Група Метінвест упорядкувала улюблені місця відпочинку узбережжя Азовського моря, які завжди заповнені відпочивальниками.

Серед них обладнаний пляж для людей з інвалідністю, реалізовані ініціативи мешканців, які перемогли в конкурсі соціальних проєктів «Місто – нашими руками»: «Dream пірс», «Лазуровий берег» і «Сонячний пляж». Цього року муніципалітет звернувся до Метінвесту з проханням допомогти облаштувати ще один об'єкт, де люблять відпочивати містяни й гості Маріуполя – пірс біля яхт-клубу. Меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест виділив будівельні матеріали для відновлення основи пірсу: дошки, арматуру, куточки, електроди, бетон та інше.

А співробітники «Метінвест-Промсервіс» виконали демонтаж старих конструкцій, зміцнили основу та зробили стяжку пішохідної частини. Після відновлення основи пірсу підрядники міської ради облицювали бетонну поверхню синтетичною палубною дошкою, встановили нову безпечну огорожу з умонтованими світильниками та лави з урнами. Організували фуд-корт з оглядовим майданчиком на другому поверсі.

«Море – родзинка Маріуполя. Звісно ж, розвивати його потрібно та важливо! Раніше ми виконали низку проєктів на набережній, які сподобалися городянам. Цього року до нас звернулися з проханням допомогти в реконструкції пірсу, і ми підтримали цю ідею. Результат нашої спільної роботи з муніципалітетом уже багато хто оцінив. Усі соціальні мережі рясніють фото на оновленому пірсі, і це приємно. Приємно розуміти, що людям подобається те, що ми зробили», – сказав генеральний директор Групи Метінвест Юрій РИЖЕНКОВ під час огляду виконаних робіт на пірсі.

Міський голова Маріуполя Вадим БОЙЧЕНКО й собі подякував Групі Метінвест за партнерську допомогу та розповів, які перетворення пірсу чекають на маріупольців наступного року. «Це був досить складний та амбітний проєкт. І без допомоги наших надійних друзів ми б не впоралися. Метінвест укотре допоміг втілити мрію в життя – створити сучасне місце для відпочинку біля моря. Наступного року буде відремонтовано західний бік пірсу, де з'являться обладнані місця для рибалок», – наголосив міський голова Маріуполя.