Важлива новина 15.10.2021 Читати 4 хв

Метінвест підвищив зарплати співробітникам МП ДКХЗ

Група Метінвест підвищила зарплати персоналу «ДКХЗ. Металургійне виробництво» – після введення у вересні доплати за шкідливі умови праці та підвищення окладів з жовтня доходи металургів ДКХЗ виростуть в середньому на 15%.

У гірничо-металургійному комплексі України Група Метінвест є лідером за рівнем оплати праці. Зарплати співробітників Метінвесту на 40% перевищують середні зарплати українських промисловців. Метінвест утримує високий темп підвищення зарплат, щоб залучити кращих фахівців галузі та надати можливість металургам та гірникам працювати вдома.
 
Поточне підвищення заробітних плат співробітникам металургійного підрозділу ДКХЗ стало можливим завдяки успішній роботі металургів і гірників інших підприємств Метінвесту, які суттєво підвищили ефективність виробництва, перевиконуючи план з економічного ефекту від операційних поліпшень.

Метінвест має намір привести практику оплати праці персоналу металургійного підрозділу ДКХЗ до корпоративних стандартів. Ми готові та будемо й далі підвищувати рівень оплати праці, тож нашим колективним завданням залишається виконання планових виробничих завдань із дотриманням правил охорони праці та промислової безпеки. Переглянуті розміри окладів – це підвищення соціальних гарантій працівників, збільшення частки основної заробітної плати і зменшення змінної частини щомісячного доходу персоналу.

— Дмитро ЛИППА, генеральний директор Дніпровського коксохімічного заводу

Нагадаємо, для робітників металургійного підрозділу ДКХЗ на першому етапі були встановлені надбавки за результатами атестації робочих місць, їх отримали понад 6 тисяч працівників підприємства.
 
Загалом, з 2016 року продуктивність праці в Метінвесті виросла на 9%, а зарплати працівників компанії більше ніж у два рази.