КСВ 31.08.2017 Читати 5 хв

Метінвест витратить на облаштування криворізьких дворів 5,5 млн. грн.

У Кривому Розі нагородили переможців другого етапу грантового конкурсу "Сто дворів". 29 авторів найкращих проектів отримали грошові сертифікати на облаштування прибудинкових територій багатоквартирних будинків. Конкурс реалізується у партнерстві з міською владою та за фінансової підтримки криворізьких гірничо-збагачувальних комбінатів Групи Метінвест.

Призовий фонд цьогорічного конкурсу збільшився на 1 млн грн – до 5,5 млн грн. Роботи з благоустрою дворів розпочнуться у вересні. Біля багатоповерхівок з'являться нові дитячі майданчики, місця відпочинку та зони спортивних ігор. Біля під'їздів замінять асфальт та проведуть освітлення. Наприклад, на вул. Зінчевського, 3 у Покровському районі відремонтують дитячий майданчик та встановлять новий спортивний – із силовою зоною та футбольно-баскетбольним полем.

На проспекті Перемоги, 9 в Інгулецькому районі замінять асфальт біля під'їздів, встановлять зливову каналізацію та замінять аварійні люки. На вул. Колачівського, 20 у Тернівському районі відремонтують пішохідні зони та облаштують місце для паркування автомобілів. Переможці першого туру конкурсу за кілька місяців уклали сотні квадратних метрів плитки у дворах, змонтували десятки енергозберігаючих світильників, встановили дитячі та спортивні майданчики, облаштували 18 зон для збору сміття. Біля під'їздів з'явилося кілька десятків лавок та урн, нові клумби, чагарники та дерева. Підтримуватимуть порядок у дворах об'єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельні кооперативи, яким усі об'єкти передали на баланс.

Генеральний директор Північного ГЗК Павло Тимошенко: - Конкурс «Сто дворів» об'єднує людей спільною метою, змінює їхнє ставлення до свого побуту, до місця, де вони живуть та відпочивають. Дякую всім учасникам за бажання рухатися вперед, змінювати місто на краще. Зараз важливо не зупинятися на досягнутому – втілити мрії в реальність, а потім поділитися досвідом із тими, хто також хоче робити Кривий Ріг кращим та затишним. Цікаві та важливі проекти завжди знайдуть підтримку у міста та компанії Метінвест.

Заступник міського голови Кривого Рогу Андрій Полтавець: - Перший етап програми благоустрою дворів від «Зеленого центру Метінвест» показав добрі результати. Тішить активність мешканців, це видно за кількістю учасників та переможців. Зростає якість проектів, а разом із ним – відповідальність та небайдужість городян до нашого рідного міста. Важливо, що імпульсом таких змін є місцеві промислові підприємства. Соціальне партнерство міста та ГЗК Метінвесту – позитивний приклад творення, спрямованого на благо кожного криворожанина та міста в цілому. Конкурс ініціював громадський союз "Зелений центр Метінвест". Він стартував наприкінці минулого року. Усього на конкурс надійшла 351 заявка, з яких на першому етапі профінансовано 24 проекти. Максимальна сума гранту складає 150 тисяч гривень.