КСВ 05.08.2021 Читати 4 хв

Метінвест допомагає розвиватися навчальним закладам Глеєватської громади

За фінансової підтримки Північного та Центрального ГЗК у селі Шевченківське продовжують ремонт початкової школи. На відновлення будівлі Метінвест направив 3,2 млн. гривень.

У рамках проекту утеплюють фасад будівлі, відновлюють ганки та пожежні виходи. Ремонт виконують для комфортного перебування 82 вихованців у стінах дитячого шкільного та дошкільного закладу. Реалізацію заходів координує Криворізький фонд майбутнього.

Це вже другий капітальний ремонт установи, що допомагають здійснити криворізькі комбінати Метінвесту. Два роки тому в школі встановили нову покрівлю та виконали ремонт стелі у класах верхнього поверху. Зараз для збереження тепла стіни обшивають металевим сайдингом у жовто-блакитних кольорах.

Нашу школу збудували близько 40 років тому. За цей час не було жодного ремонту. Завдяки допомозі підприємств Метінвесту діти розпочнуть навчальний рік у комфортних умовах – у теплих класах, із сухою стелею. Для нас це велика допомога, адже йдеться про здоров'я вихованців від трьох до десяти років.

— Ірина Копаниця, директор Шевченківської початкової школи.

Соціальне партнерство з громадами - це насамперед турбота про якісну освіту, медицину, комфортне проживання. У населених пунктах, що прилягають до Кривого Рогу, живуть наші робітники, їхні сім'ї, які потребують допомоги. У рамках меморандуму про співпрацю криворізькі підприємства Метінвесту виконують реконструкцію лікарень та амбулаторій, шкільних та культурних установ, набувають медичного обладнання, комп'ютерної техніки, меблі, ремонтують водопроводи, дороги та виконують заходи, спрямовані на покращення екологічного стану.

генеральний директор ПівнГКЗ Андрій Скачков.

Нагадаємо, підприємства Групи Метінвест системно розвивають інфраструктуру Кривого Рогу, Широківської, Карпівської, Новолатівської, Глеєватської та Петрівської територіальних громад. Наразі готуються до навчального року дошкільні заклади села Андріївки та Глієватки.