Метінвест Політехніка 13.10.2021 Читати 4 хв

Метінвест Політехніка розширив список професійного навчання

Перший недержавний гірничо-металургійний університет Метінвест Політехніка поповнив перелік курсів підвищення кваліфікації. Заняття з семи нових напрямків стартували та відбуваються в онлайн-режимі на базі платформи MS Teams. За наслідками навчання кожен слухач отримає сертифікат.

Університет Метінвест Політехніка успішно проводить освітню діяльність на курсах підвищення кваліфікації з різних напрямків. Перелік курсів розширили сім спеціальностей: «Сировинні матеріали металургійного виробництва (виробництво коксу)», «Сучасні аспекти прокатного виробництва», «Металопродукція та методи її виробництва», «Комп'ютерні технології для бізнес-аналітики на базі продуктів Microsoft», «Екологічний менеджмент і поводження з відходами металургійних підприємств», «Ризик-менеджмент в охороні праці», «Гнучкі особистісні навички (soft skills) в управлінні змінами». Кожна з них є ліцензованою програмою з окремих освітніх напрямів. Навчальні курси розроблялися з урахуванням сучасних вимог бізнесу та найкращих світових практик.

До програм підвищення кваліфікації залучено фахівців із Португалії, Німеччини, Польщі, а також кращих фахівців нашої країни – досвідчених викладачів, кандидатів наук, професіоналів своєї справи. На курсах, які тривають кілька місяців, викладачі-практики вдало поєднують передачу теоретичних знань з одночасним застосуванням їх на практиці.

ректор університету Метінвест Політехніка Олександр ПОВАЖНИЙ.

У зв'язку з загостренням епідеміологічної ситуації COVID-19 для збереження здоров'я кожного слухача курси проходять у режимі онлайн. При цьому можливі індивідуальні консультації щодо детального обговорення питань, які можуть виникати під час навчання на курсах.

На презентації нових напрямів додаткового професійного навчання розповіли про особливості навчального процесу і представили викладачів, які протягом усього курсу працюватимуть зі слухачами як у теорії, так і при відточуванні знань на практиці.

З вітальним словом перед слухачами курсів виступив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков, зазначивши, що для кожного співробітника компанія створює оптимальні умови й можливості підвищувати особистий професійний рівень:

Ми зацікавлені в тому, щоб на наших підприємствах працювали висококваліфіковані фахівці, які прагнуть розвиватися самі та покращувати виробництва, на яких працюють. Ми створюємо умови для того, щоб кожен наш співробітник міг отримати якісні й потрібні додаткові знання, які одразу зможе застосувати у своїй роботі.

Нагадаємо, вже наступного року Метінвест Політехніка розпочне підготовку бакалаврів і магістрів. Студенти університету навчатимуться в модерній будівлі, займатимуться наукою в сучасних лабораторіях, а процес навчання стане найдемократичнішим у нашій країні.