Наразі ця сторінка ще не доступна українською
Метінвест Політехніка 23.02.2022 Читати 4 хв

«Метінвест Політехніка» оголошує набір абітурієнтів

Перший недержавний гірничо-металургійний університет «Метінвест Політехніка» у вересні 2022 року вперше відчинить двері для студентів. В освітній заклад можна вступати на денну або заочну форму навчання для здобуття вищої освіти на рівні бакалавра й магістра.

Університет «Метінвест Політехніка» запрошує всіх охочих здобути якісну вищу освіту в сучасному університеті за спеціально розробленими програмами. Приймальна комісія вже почала свою роботу й готова відповісти на всі питання

На бакалаврському рівні в університеті ведеться підготовка за 11 програмами – матеріалознавство; мехатроніка в гірничо-металургійному комплексі; металургія; автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології в гірничо-металургійному комплексі; технології захисту навколишнього середовища; відкрита й підземна розробка родовищ; безпека праці та виробничі процеси; комп'ютерні науки; бізнес-аналітика й вартісне управління бізнесом

Вступ на навчання для здобуття вищої освіти на рівні бакалавра здійснюється на підставі зовнішнього незалежного оцінювання, реєстрація на яке триватиме до 9 березня 2022 року.

Для магістрів передбачено 14 програм підготовки: інноваційна діяльність у матеріалознавстві; комп'ютерне конструювання мехатронних систем; сучасні технології прокатного виробництва; аглодоменне виробництво; металургія сталі; інтелектуальні системи управління в гірничо-металургійному комплексі; інноваційні технології й системи захисту навколишнього середовища; технології підземної та відкритої розробки родовищ; аудит і консалтинг безпеки праці; управління місцевим господарством та урбаністика; комп'ютерні науки й цифровий інтелект; бізнес-процеси та операційна ефективність; менеджмент організацій і ділове адміністрування

Вступ на навчання для здобуття вищої освіти ступеня магістра здійснюється на основі отриманого освітнього ступеня бакалавра. Для цього вступники повинні скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови, а також профільний вступний іспит в університеті. На деякі програми (бізнес-процес та операційна ефективність, менеджмент організацій і ділове адміністрування, управління місцевим господарством та урбаністика) замість профільного вступного іспиту в університеті необхідно скласти єдиний професійний вступний іспит. Реєстрація на іспит з іноземної мови та єдиний вступний іспит триватиме до 17 травня 2022 року. А для здобуття другої вищої освіти необхідно буде скласти лише профільний вступний іспит в університеті.

У першому недержавному гірничо-металургійному університеті «Метінвест Політехніка» всі дисципліни читають викладачі з великим професійним досвідом, які безперервно підвищують свою кваліфікацію та вивчають найкращі світові практики. Матеріально-технічне оснащення освітнього закладу реалізується на найвищому рівні, із застосуванням сучасних digital-технологій. Створюється найбільша в Україні VR-лабораторія, аудиторія з інтерактивними SMART-дисплеями, а також створять 15 інженерних лабораторій спільно з компаніями Microsoft, Siemens, Schneider Electric, Festo. Для студентів Політехніки відкриється доступ до навчальних курсів Microsoft Imagine Academy й міжнародної освітньої платформи Coursera.

«Метінвест Політехніка» пропонує своїм студентам практику на робочих місцях в активах групи Метінвест, зокрема й за кордоном, можливість поєднання роботи та навчання в межах дуальної системи освіти, участь у мотиваційних грантових програмах від закрдонних університетів-партнерів і працевлаштування випускників на активах Групи Метінвест.

В університеті облаштують розвинену інфраструктуру – функціонуватимуть спортивний комплекс та майданчики, з'явиться зелений парк для відпочинку. Іногороднім студентам нададуть місця в сучасному облаштованому гуртожитку

Група Метінвест будує абсолютно новий унікальний університет за найвищими світовими стандартами. Вже у вересні Маріуполь стане потужним центром креативних ідей та інноваційних рішень у технічній сфері. І все це – завдяки майбутнім студентам, які бажають «перевернути світ», і потужній команді справжніх професіоналів – викладачів із багаторічним практичним досвідом та творчим світосприйняттям. Саме така синергія є запорукою успішного зростання в професії, цікавого студентського життя й нових наукових відкриттів.

— Олександр ПОВАЖНИЙ, ректор університету «Метінвест Політехніка».

Додаткову інформацію про вступну кампанію можна отримати в приймальній комісії за адресою: м. Маріуполь, вул. Сєченова, 71А (будівля навчального центру меткомбінату імені Ілліча), електронною поштою pk@mipolytech.education, а також за телефонами (067) 760-49-71, (095) 070-06-37.