Кар'єра 01.02.2022 Читати 4 хв

Метінвест Покровськвугілля запрошує на роботу

Центр кар'єри «Метінвест Покровськвугілля», що забезпечує комунікацію претендентів на роботу з відділами кадрів підприємств компанії, працює з 2019 року. За неповні три роки він допоміг працевлаштуватися тисячам гірників та представникам суміжних професій. Лише за 2021 рік укомплектовано понад 1200 вакансій.

«Успішно реалізовано кілька значущих заходів, спрямованих насамперед на скорочення процесу працевлаштування, – каже начальник управління кадрової політики компанії «Метінвест Покровськвугілля» Юлія СНІГІР. – Нам це вдалося за рахунок оптимізації періоду погодження, вироблення певного маршруту та за рахунок злагодженої роботи відділу кадрового адміністрування та Центру кар'єри».

Олександр прийшов у центр кар'єри компанії «Метінвест Покровськвугілля» три тижні тому. До цього молодик встиг попрацювати в іншому місті області, побував за кордоном. «Прийшов до Центру кар'єри, показав документи, залишив заявку. Одразу запропонували вакансії. І через тиждень я вже почав навчатись у центрі підготовки. Все швидко, просто, зручно». — говорить Олександр.

Підприємство гарантує гідну, стабільну заробітну плату, професійне та кар'єрне зростання, медичне страхування та соціальний захист працівників та членів їх сімей. У шахтоуправлінні «Покровське» планується будівництво та введення в експлуатацію нових блоків. Відповідно, зростає потреба у працівниках прохідницьких, видобувних, а також допоміжних ділянок. Тож якщо ви хочете стати частиною нашої команди – у Центрі кар'єри компанії «Метінвест Покровськвугілля» вам з радістю допоможуть це зробити.

Юлія ЦИКЛАДЗЕ, вріо начальника відділу найму компанії «Метінвест Покровськвугілля»

На підприємствах компанії «Метінвест Покровськвугілля» завжди є вакансії. Серед претендентів на роботу досить багато мешканців інших областей. Їх продумуються маршрути доставки до робочих місць, і навіть можливість роботи на підприємствах компанії вахтовим способом.