02.12.2020 Читати 4 хв

Метінвест підтримав лікарню №17 у боротьбі з коронавірусом

Інгулецький ГЗК Групи Метінвест завершив ремонт боксів в інфекційному відділенні 17 міськлікарні Кривого Рогу. На реконструкцію двох палат скеровано близько півмільйона гривень. Оновлення у інфекційному відділенні – черговий етап реконструкції лікарні. Медустанова визначена як опорна для боротьби з COVID-19 у Кривому Розі.

Тут лікуються мешканці мікрорайону Інгулець, найближчих сіл та населених пунктів області. Наразі лікарня приймає пацієнтів, які очікують на результати тесту на коронавірус. Відремонтовані палати-бокси розраховані на трьох пацієнтів. Враховуючи специфіку захворювання, у палатах обладнано окремий вхід з вулиці, щоб мінімізувати контакти всередині відділення. У приміщеннях замінили проводку та інші інженерні комунікації. Встановили нові вікна та двері, виконали облицювання стін, облаштували душову кімнату та санвузол з усією необхідною сантехнікою та бойлерами.

«Інфекційне відділення розраховане на 24 місця. І зараз у нас 100% заповненість. Палати, у яких виконано ремонт, тривалий час не використовувалися. Але через поширення коронавірусу виникла потреба задіяти всі ресурси. У цьому нам допоміг давній партнер – Інгулецький ГЗК компанії Метінвест. Завдяки комбінату вдалося оперативно здійснити ремонт. А оскільки палати ізольовані одна від одної та мають індивідуальні входи, робота відділення не припинялася», - зазначив в.о. директора Криворізької міської лікарні №17 Юрій Чорновіл.

Поетапне оновлення лікарні є прикладом виконання соціальних зобов'язань компанії Метінвест. Цього року капітально відремонтовано кабінет травматології та палату інтенсивної терапії кардіологічного відділення. Раніше оновлено палати, дитяче, травматологічне та хірургічне відділення. А також придбано обладнання, яке відповідає сучасним медичним стандартам.

«Інгулецький ГЗК спрямовує кошти на розвиток лікарні, щоб створити всі необхідні умови для лікування працівників комбінату, їхніх сімей, усіх пацієнтів та забезпечити комфорт для персоналу. У розвиток лікарні Метінвест уже інвестував понад 15 млн. грн. У разі пандемії COVID-19 особливо важливо забезпечити роботу установи максимальної потужності. Цього року очікуємо ще на постачання трьох кисневих генераторів, без яких лікування пацієнтів з коронавірусом неможливе», - наголосив генеральний директор Інгулецького ГЗК компанії Метінвест Олександр Герасимчук.