КСВ 31.08.2017 Читати 4 хв

Метінвест подарував інгульчанам улюблене місце відпочинку

Завдяки Програмі соціального партнерства Групи Метінвест та влади Кривого Рогу виконано перший етап реконструкції Інгулецького парку. На його облаштування ІнГЗК спрямував 3,5 млн. грн.  

Для мешканців віддаленого мікрорайону цей парк – чи не єдине місце відпочинку, куди можна прийти всією родиною, побачитись із друзями. Парк був створений наприкінці 60-х років минулого століття. З того часу ця територія є основним місцем проведення свят. Тут призначають романтичні побачення і освідчуються в коханні.

У цьому парку виросло не одне покоління інгульчан. Перетворення улюбленої зони відпочинку в 40-тисячному житловому масиві очікували з нетерпінням і цікавістю. У проекті реконструкції було важливо втілити побажання мешканців різного віку. Для молодих батьків, які виходять на прогулянки з маленькими дітками у візках, заасфальтували широкі алеї та нові пішохідні доріжки загальною площею 2 тис. квадратних метрів. Для місцевих дітлахів тут теж роздолля, адже для катання на велосипедах і роликах це практично ідеальне місце.

У парку встановили 20 нових лавок та урни. А в оновлених альтанках тепер приємно і щирі розмови вести, і в настільні ігри пограти. Прогулюватися ввечері буде комфортніше та безпечніше – алеї освітлені за рахунок встановлення 12 енергозберігаючих ліхтарів та ремонту старих електроопор.

«Ми відкрили оновлений Інгулецький парк для мешканців та гостей мікрорайону. Намагалися зробити все, щоб наші співробітники та їхні сім'ї мали змогу відпочивати після трудових буднів у комфортних умовах. Впевнений, що парк стане окрасою не лише Інгульця, а й усього Кривого Рогу», – сказав генеральний директор ІнГЗК Олександр Герасимчук. Мешканці мікрорайону подарунку раді, вважають, що тепер більше часу проводитимуть на свіжому повітрі. «Парк покращав і став затишніше. Ми й раніше любили тут гуляти, а зараз, після ремонту, – приходитимемо сюди частіше, погратись з дітьми та поспілкуватися з друзями»,– сказав Олег Гриценко, мешканець Інгульця.