Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 11.07.2016 Читати 4 хв

Метінвест подарував дітям Центрального району Маріуполя свято та майданчик для ігор

Напередодні Дня металурга та гірника «Зелений центр Метінвест» продовжує радувати маріупольців подарунками. Біля будинку №264 на бульварі Шевченка з'явився новий дитячий ігровий майданчик. На свято з нагоди її відкриття прийшли близько двохсот городян. На подвір'ї організували веселе дитяче свято.

А перед цим директор з персоналу та соціальних питань ММК ім. Ілліча Михайло Цуркан, директор з виробництва МК «Азовсталь» Сергій Азаров, секретар міської ради Степан Махсма та координатор ОЗ «Зелений центр Метінвест» Сергій Магера разом із мешканцями району висадили яскраві квіти на клумбі.

Почесні гості передали юним спортсменам ДСК «Азовець» м'ячі та сертифікат на купівлю сіток для воріт на дворовому футбольному полі. Десятки хлопців змагалися у спортивній естафеті, брали участь у вікторині та конкурсах, демонстрували свій художній талант. Також місцеві дітлахи випробували і ігрові елементи містечка – каталися на гірках, грали в пісочниці, бігали майданчиком і водили хороводи з аніматорами.

Хороший настрій, морозиво та повітряні кулі в подарунок отримала кожна дитина. А найголовнішим спільним подарунком стала ігрова територія, на якій тепер встановлені гірки, гойдалки та каруселі. Батькам буде тепер набагато спокійніше, адже їхні діти завжди будуть на увазі.