Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 15.07.2016 Читати 5 хв

Метінвест відкрив алею на проспекті Будівельників у Маріуполі

Проспект Будівельників тепер стане одним із улюблених місць відпочинку маріупольців. Група Метінвест до професійного свята металургів та гірників подарувала мешканцям ще одне дитяче містечко та алею. Завдяки комбінатам імені Ілліча та "Азовсталь", а також громадському союзу «Зелений центр Метінвест» на проспекті пройшло особливе свято :)

Програма "День вулиці" розгорнулася у зеленій зоні алеї. Заняття до душі тут знайшов кожний учасник свята. Сотні хлопчиків і дівчат прагнули показати свої таланти. У тому числі й у кулінарії. До роботи маленьких маріупольців над незвичайним святковим тортом із радістю приєдналися представники комбінатів. Коли декоративний торт було готове, його символічно прикрасили десятьма свічками на честь ювілею компанії. Добрий настрій на святі всім дарували роботи народних майстрів міських клубів декоративно-ужиткового мистецтва.

Радували та привносили особливий колорит виставки хендмейд іграшок, прикрас, віночків та вишиванок. По сусідству з ними пройшли майстер-класи з формування горщикових композицій для балконів та лоджій, фейс-арту, виставка флористики та вікторина від газети «Іллічівець. Місто". Для дітлахів – змагання та конкурси, морозиво та кульки. А ще для всіх охочих – портрети від маріупольських митців у подарунок. Директор з персоналу та соціальних питань ММК імені Ілліча Михайло Цуркан подякував усім, хто допомагає перетворювати місто.

«Ми з вами самі автори змін на краще. Металурги із задоволенням відгукуються на ініціативи городян, інвестують у майбутнє Маріуполя, втілюють у життя десятки проектів, щоб зробити його затишнішим та комфортнішим», - зазначив він. А директор з виробництва МК «Азовсталь» Сергій Азаров підкреслив: «Діти мають жити у світі краси, ігри, казки, музики, малюнка, фантазії та творчості. Щоб радісні спогади про нього зігрівали їх упродовж усього життя. А ми докладемо зусиль для того, щоб дитячі роки маленьким маріупольцям запам'яталися щасливими та радісними».