Модернізація 23.09.2020 Читати 4 хв

Метінвест оновлює потужності: ремонти на меткомбінатах Азовсталь та ММКІ

У спорті – тренування, у медицині – профілактика, а у виробництві – планові ремонти. Всі ці речі допомагають триматися в тонусі та рухатися вперед. Метінвест відповідно до графіка за підсумками серпня виконали 282 капітальні та поточні ремонти. На Азовсталі у серпні в теплоелектроцентралі провели ремонт електрокомпресора №7, який підвищив надійність роботи обладнання, його продуктивність та економічність.

У конвертерному цеху замінили шість балок будівлі міксерного відділення, завершили плановий капітальний ремонт поворотного стенду для сталерозливних ковшів машини безперервного лиття заготовок № 4, а також поточні ремонти конвертерів №1,2 з чищенням газоочищення та ревізією обладнання.

У доменному цеху провели поточні відновлювальні ремонти доменних печей №2,3,4, а також розливальних машин №4, 5, 6 із заміною роликів, валиків та мульд конвеєрів.

На ММКІ у серпні в конвертерному цеху під час капремонту відновили у проектне положення роликове полотно та замінили підшипник стенду МНЛЗ №3. Ряд капремонтів виконали у прокатних цехах комбінату – замінили залізобетонні плити будівель листопрокатного цеху «1700» та цеху холодної прокатки.

В аглодоменному виробництві капітально відремонтували будівлю складу руди та концентрату, а також будівлі корпусів агломерації №1 та №2 аглоцеху меткомбінату. Не залишився поза увагою рухомий склад та залізничні колії підприємства.