Стоп коронавірус 29.10.2020 Читати 3 хв

Метінвест забезпечує киснем лікарні Маріуполя

Металурги продовжують допомагати медикам рятувати життя пацієнтів хворих на COVID-19, вірусну пневмонію та інші легеневі захворювання, забезпечуючи лікарні Маріуполя життєво необхідним киснем. З початку року меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест поставив у десять медустанов міста 96 024 кубометрів кисню на суму 5,3 млн грн.

У жовтні, за заявками медустанов, обсяги постачання збільшили вдесятеро. Продукція кисневого цеху меткомбінату виробляється на французькому обладнанні установки ВРУ-60, відповідає державним стандартам і відрізняється високим ступенем очищення кисню. Вже не перший рік необхідний для пацієнтів кисень металурги передають до лікарень №№ 1, 4, 9, Маріупольське територіальне медичне об'єднання здоров'я та жінки, Маріупольську міську лікарню швидкої медичної допомоги, обласну лікарню інтенсивного лікування, перинатальний центр, міський онкологічний диспансер.

А в жовтні 2020 року перше поставлення кисню було виконано до Маріупольського військового шпиталю. У зв'язку з початком другої хвилі пандемії коронавірусу в Україні та збільшеною кількістю хворих у лікарнях Маріуполя, у вересні обсяг кисню, що поставляється в медустанови міста, був збільшений – щодобово відвантажується 370-420 балонів. Найбільш потрібним є кисень у міських лікарнях № 4 та 9, а також у Маріупольській міській лікарні швидкої медичної допомоги, де проходять лікування пацієнти з COVID-19. До лікувальних установ направлено навчений персонал підприємства для допомоги в організації безперебійного подання кисню хворим.

Як зазначив генеральний директор меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест Тарас ШЕВЧЕНКО, металурги продовжать на безоплатній основі постачати до лікарень Маріуполя кисень у необхідному обсязі для ефективного лікування пацієнтів із коронавірусом, пневмонією та іншими захворюваннями.

Нагадаємо, для більш ефективного лікування пацієнтів із коронавірусним захворюванням металурги обладнують у медичних закладах міста киснепроводи й точки прямого подання кисню в міських лікарнях № 4, № 9 та № 1. У маріупольських медзакладах буде 365 ліжок із під'єднаними кисневими точками. З початку року на будівництво нових кисневих постів компанія направила 24 млн грн (7 млн ​​гривень у березні та 17 млн ​​гривень у жовтні 2020 року).