09.11.2016 Читати 6 хв

Метінвест направить 4,5 млн грн на облаштування прибудинкових територій Кривого Рогу

Сьогодні у залі засідань Криворізької міської ради відбулася презентація нової соціальної програми розвитку прибудинкових територій «Сто дворів». Програму реалізує нещодавно створений громадський союз «Зелений центр Метінвест» у партнерстві з міською владою та за фінансової підтримки гірничо-збагачувальних комбінатів Групи Метінвест. Призовий фонд програми у 2016-2017 роках становить 4,5 млн. грн. 

Суть програми – підтримати ініціативи мешканців, організацій міста щодо покращення утримання, благоустрою та озеленення прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків. З листопада 2016 року до грудня 2017 року буде організовано два конкурси, переможці яких матимуть змогу отримати фінансування у розмірі до 150 тис. грн на один проект. До розгляду приймаються ініціативи мешканців та органів самоорганізації населення. Пріоритетні райони – Тернівський, Покровський, Саксаганський та Інгулецький.

Юрій Вілкул, міський голова: - Місто робить все можливе для створення комфортних умов проживання криворожан. Один із важливих напрямів такої комплексної роботи – благоустрій прибудинкових територій та ремонти внутрішньоквартальних доріг. Надійним помічником у нашій спільній справі – покращенню якості життя городян, є великий бізнес. Соціальне партнерство міста з провідними промисловими підприємствами – це приклад успішної взаємодії влади, бізнесу та громади. Я впевнений, що конкурс «Сто дворів» стане ще одним кроком до позитивних змін у Кривому Розі. Основні умови для участі у конкурсі – подання заявки з описом проекту, узгодження етапів реалізації з районними адміністраціями та балансоутримувачами прибудинкової території. Оцінювати заявки, що надійшли, буде експертна рада конкурсу, до складу якої увійдуть фахівці сфери ЖКГ, економісти та архітектори, дизайнери, експерти та громадські діячі, представники органів влади та бізнесу. 

Павло Тимошенко, генеральний директор Північного ГЗК: - Шостий рік поспіль ГЗК Метінвесту спільно з містом реалізують масштабні проекти. Останнім часом пріоритет відданий великим інфраструктурним проектам, реконструкції та ремонту центральних доріг, мереж освітлення, а ось прибудинкові території вимагають нашої участі. Тому ми залучаємо мешканців міста, щоб за допомогою «Зеленого центру Метінвест» упорядкувати двори. Вважаю, що краще за мешканців ніхто не знає їхніх проблем, і робота, яку вони виконають своїми руками, більше цінуватиметься. Окрім фінансової та експертної підтримки, для переможців конкурсу пройдуть навчальні семінари з управління проектами. На всіх етапах реалізації проектів учасники матимуть змогу звернутися за консультаціями до фахівців.

Дмитро Шевчик, генеральний директор Центрального ГЗК: - зі стартом програми «Сто дворів» у криворіжців, з'явився чудовий шанс проявити себе і реалізувати ті ініціативи, які вплинуть на розвиток власних прибудинкових територій. Це саме ті місця, де ми живемо, звідки йдемо на роботу, куди повертаємось. Часто ми хочемо змінити, покращити своє подвір'я, свій під'їзд, зробити їх більш комфортними та затишними. Подібні ініціативи – справжній приклад соціальної відповідальності та любові до рідного міста. Натисніть тут щоб завантажити Положення про програму. Натисніть тут щоб скачати форму заявки. Нагадаємо, заявки на перший етап конкурсу приймаються до 30 грудня 2016 року. Детальнішу інформацію можна отримати в офісі представництва громадського союзу «Зелений центр Метінвест» у Кривому Розі, що розташований за адресою: Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, 14, щоденно з 9-00 до 18-00, крім вихідних, телефон: 71-77-77.