21.04.2017 Читати 5 хв

Метінвест направить 11,9 млн грн на підтримку Авдіївки

Авдіївський коксохімічний завод Групи Метінвест та військово-цивільна адміністрація Авдіївки підписали Угоду про соціальне партнерство на 2017 рік. Фінансування соціальних програм становитиме 11,9 млн грн. Під Угодою поставили підписи генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов та керівник військово-цивільної адміністрації Павло Малихін.  

За шість років співпраці Метінвест інвестував у розвиток Авдіївки 53,1 млн. грн. Кошти були спрямовані на ремонти шкіл та дитячих садків, розвиток міської інфраструктури, створення умов для активного способу життя авдіївців, підтримку охорони здоров'я та надання допомоги соціально незахищеним категоріям населення.

Торік Авдіївський коксохім виконав капітальні ремонти у трьох загальноосвітніх школах, оновив інфекційне відділення міської лікарні та вхід до поліклініки, встановив зовнішнє освітлення на міському бульварі, обладнав велопарковки для городян, розчистив колодязі з питною водою у старій частині. У 2017 році Авдіївський коксохім планує відремонтувати лінійну поліклініку, виконати внутрішні роботи у школах та дитячих садках, відкрити центр для дітей та молоді, покращити транспортну логістику міста. Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков: - Авдіївський коксохім та його колектив – приклад мужності та величезної відповідальності.

Завод та Авдіївка за роки випробувань стали єдиним цілим. АКХЗ забезпечує місто теплом, майже на 80% наповнює міську скарбницю, допомагає Авдіївці розвиватися та вірити у краще. Цього року підприємство спрямує зусилля на розвиток об'єктів освіти, охорони здоров'я та інфраструктури.

Генеральний директор Авдіївського коксохіму Муса Магомедов: - Нашому заводу доводиться виживати та працювати у складних умовах. Як би не було важко, ми пам'ятаємо: АКХЗ – невід'ємна частина Авдіївки. Місто та підприємство для нас неподільні. Спільно з військово-цивільною адміністрацією намагаємося зробити все можливе для розвитку Авдіївки. Нині у нас багато планів. Впевнений, як і в попередні роки, ми впораємося. Окрему увагу приділимо відновленню будинків заводчан, які постраждали під час обстрілів.

Керівник Авдіївської військово-цивільної адміністрації Павло Малихін: - Авдіївський коксохім завжди дивиться в один бік з нами, максимально бере участь у житті міста, підтримує всі починання. Важливо, що за такий непростий час завод забезпечує робочі місця, стабільну заробітну плату, своєчасно сплачує податки. Місто Авдіївка багато в чому виживає завдяки АКХЗ. Ми впевнені у ньому як у надійному партнері та іншому. Знаємо, що можемо розраховувати на підтримку у будь-якій ситуації.