КСВ 17.03.2021 Читати 4 хв

Метінвест направив на відновлення Авдіївки понад 100 млн грн

Авдіївський коксохімічний завод Групи Метінвест у межах програми соціального партнерства за дев'ять років інвестував у розвиток Авдіївки понад 100 млн грн.

Кошти були спрямовані на ремонт шкіл і дитячих садків, розвиток міської інфраструктури, створення умов для активного способу життя авдіївців, підтримку охорони здоров'я та надання допомоги соціально незахищеним категоріям населення. Торік у місті розпочала роботу громадська організація «Авдіївка. Платформа спільних дій». Разом з АКХЗ та місцевою військово-цивільною адміністрацією організація продовжила реалізацію соціальних ініціатив.

Один зі значних і масштабних проєктів – капітальний ремонт та оснащення клініко-діагностичної лабораторії міської лікарні. Ремонт став особливо актуальним у період боротьби з пандемією COVID-19. Також серед важливих ініціатив – створення унікального ігрового комплексу, який облаштували на пустищі в районі вулиць Менделєєва й Гагаріна. Аналогів такого майданчика немає навіть у сусідніх населених пунктах.

Торік продовжили встановлення сучасних зупинкових павільйонів. До десяти зупинок, збудованих раніше Авдіївським коксохімом, додалося ще дев'ять. Завдяки конкурсу «Перетворимо Авдіївку разом!» мешканці міста реалізували 19 соціальних проєктів. Авдіївці впорядкували внутрішньобудинковий простір у своїх будинках і прилеглу до них територію. Чотири нові мурали – «Гілка сакури», «Козак Мамай», «Хлопчик на велосипеді» та «Дівчинка в лавандовому полі» – стали візитівкою міста.

Відкрилися два хаби для організації комфортного дозвілля молоді й реалізації її творчих ідей. У школі № 6 з'явився новий сучасний бібліотечний простір, придбано необхідне обладнання для організації та презентації аудіо- й відеопроєктів. Цьогоріч за підтримки Авдіївського коксохімічного заводу ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій» продовжуватиме створювати комфортні умови для містян.

Генеральний директор АКХЗ Віталій Литовка:

– Крок за кроком ми відновлюємо підприємство, розвиваємо місто. Для авдіївців забезпечуємо робочі місця з гідною заробітною платою, а для членів їхніх сімей створюємо комфортні умови для життя. Ми продовжуємо виконувати взяті на себе зобов'язання перед жителями Авдіївки. У партнерстві з «Платформою спільних дій» і владою цього року продовжимо реалізацію важливих соціальних ініціатив.

Директор ГО «Авдіївка. Платформа спільних дій» Оксана Трегубчук:

– Спільно з представниками бізнесу, влади й активними жителями громади працюємо над тим, щоб місто стало більш упорядкованим і безпечним для життя. Пріоритетами нашої взаємодії залишаються проєкти, спрямовані на покращення якості медицини, освіти, спорту та культури в нашому місті. Щоб ці сфери були доступні всім без винятку містянам.