Важлива новина 25.02.2022 Читати 3 хв

Метінвест наперед виплатив співробітникам зарплату за лютий

У зв'язку із загостренням ситуації в Україні Група Метінвест вирішила наперед виплатити своїм українським співробітникам заробітну плату за лютий

Працівники 24 лютого отримали виплати в розмірі раніше виплаченого авансу.

Крім того, Група Метінвест ухвалила рішення від сьогодні вивести в простій співробітників Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча та «Азовсталі», котрі не залучені до підтримки виробничих потужностей у режимі гарячої консервації. Заробітну плату під час простою буде нараховано зі збереженням повного розміру посадового окладу.

Нагадаємо, з 24 лютого Група Метінвест перевела частину обладнання Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча й «Азовсталі» в режим гарячої консервації, який триватиме сім діб. Рішення про подальший режим роботи прийматимуться залежно від ситуації, що складається.

Підприємства Метінвесту є найбільш захищеними місцями – обладнані укриття з провізією, медикаментами та необхідними комунікаціями. У разі загострення ситуації безпосередні керівники повідомлять співробітників про необхідність пройти в укриття.