КСВ 24.03.2021 Читати 4 хв

Метінвест капітально відремонтує спорткомплекс «Азовець»

Незабаром у Маріуполі збудують оригінальну будівлю-магніт – навчальний корпус першого в Україні недержавного гірничо-металургійного університету «Метінвест Політехніка». У межах проєкту прогресивної освітньої ініціативи Групи Метінвест буде капітально відремонтовано й розташований поруч із новим вишем спортивний комплекс «Азовець».

Під час капітального ремонту спортивного комплексу планується будівництво нової сучасної адміністративної будівлі з приміщеннями для секцій, а на місці колишньої з'явиться виконаний за європейськими стандартами гуртожиток для студентів першого в Україні недержавного гірничо-металургійного університету «Метінвест Політехніка».

Проєкт оновлення «Азовця» передбачає і благоустрій території, і будівництво кількох спеціалізованих майданчиків: багатофункціональної арени з двома тренувальними полями та біговою доріжкою, трьох спортивних майданчиків для волейболу, баскетболу й тенісу, зони тренажерів просто неба.

На час капремонту всі спортивні секції, що знаходяться у спортивному комплексі, тимчасово перемістять на інші локації. Після оновлення спортсмени повернуться до «Азовця», де займатимуться вже в сучасних умовах.

«Маріуполь системно розвиває спортивні простори, щоб якнайбільше людей могли займатися спортом. Реконструкція комплексу «Азовець» – ще один крок у цьому напрямі. Ми отримуємо таку ж за представленими видами спорту, але абсолютно нову за якісними показниками сучасну спортивну інфраструктуру, – зазначив начальник управління молоді та спорту маріупольської міської ради Олексій Казанцев. – На місці одного повнорозмірного футбольного поля у нас з'являється комплекс нових спортивних майданчиків. Це дасть додаткову можливість усім охочим комфортно займатися спортом».

Як підкреслив директор компанії DC Evolution Андрій Рижиков:

«Згідно з представленою концепцією, «Азовець» трансформується в багатофункціональну арену для комфортних занять спортом із новим адміністративним корпусом під секції. На розі вулиць Нільсена та Семенишина з'явиться гуртожиток на 300 осіб для студентів, аспірантів і викладачів «Метінвест Політехніки». Симбіоз цих будівель – це початок нового кампусу та початок розвитку нового покоління сучасних будівель у Маріуполі».

Роботи з реконструкції спортивного комплексу «Азовець» планують завершити вже наступного року.