КСВ 21.01.2021 Читати 5 хв

За п'ять років Метінвест інвестував у медицину Маріуполя понад 80 мільйонів гривень

Група Метінвест як соціально відповідальний бізнес на постійній основі надає всебічну підтримку системі охорони здоров'я Маріуполя. За п'ять років, з 2016 по 2020 рік, компанія інвестувала 80,5 млн грн у ремонт відділень лікарень, закупівлю обладнання й забезпечення киснем медустанов міста.

За п'ять років за підтримки Групи Метінвест у міських лікарнях № 1, №4, лікарні швидкої медичної допомоги, Маріупольському територіальному медичному об'єднанні здоров'я дитини та жінки проведено ремонти операційних, відділень і корпусів. Наприклад, у 2016 році компанія інвестувала майже 6 млн грн у розвиток системи охорони здоров'я, з яких 4 млн грн спрямовано на капітальний ремонт приміщення Маріупольської станції швидкої допомоги в Лівобережному районі. Меткомбінати імені Ілліча та «Азовсталь» Групи Метінвест у 2017 році виділили 9 млн грн на реалізацію спільних із міською радою та Фондом розвитку Маріуполя проєктів у сфері охорони здоров'я.

Серед великих проєктів – початок капітального ремонту дитячого інфекційного відділення № 3 міськлікарні № 4 імені І.К. Мацука, а також проведення ремонтних робіт у трьох відділеннях міської лікарні № 1 – травматологічному, урологічному й терапевтичному відділеннях. У розвиток охорони здоров'я Маріуполя у 2018 році Група Метінвест інвестувала 13,1 млн грн. З них 4,6 млн грн спрямовано на ремонт відділення мікрохірургії ока міської лікарні № 1, майже 3 млн грн – на створення кардіоцентру на базі лікарні швидкої медичної допомоги та 4,2 млн інвестовано в продовження ремонту дитячого інфекційного відділення міськлікарні № 4. У реконструкцію медичних закладів Маріуполя у 2019 році компанія інвестувала 13,9 млн грн. Кошти були спрямовані на ремонт відділень міської лікарні № 1 і діагностичного центру Маріупольського територіального медичного об'єднання здоров'я дитини та жінки.

У 2020 році Група Метінвест інвестувала 38,5 млн грн у міську систему охорони здоров'я, зокрема в капітальний ремонт операційних блоків хірургічного відділення міської лікарні № 1 та інфекційного відділення маріупольської міськлікарні № 4, на базі якого працюватиме сучасний Дитячий регіональний інфекційний центр, а також на під'єднання 343 кисневих точок у медустановах Маріуполя, необхідних для лікування хворих на коронавірус.

Генеральний директор меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Енвер Цкітішвілі:

– Охорона здоров'я – важливий критерій добробуту городян. Тому ми беремо участь у спільних із муніципалітетом проєктах модернізації системи охорони здоров'я Маріуполя – спільними зусиллями проводимо реконструкцію відділень лікарень та оснащуємо їх необхідним обладнанням.

Генеральний директор меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест Тарас Шевченко:

– Людське життя – найцінніше, що є. І для його порятунку меткомбінат, дотримуючись принципів соціальної відповідальності Групи Метінвест, забезпечує міські лікарні киснем. За останні п'ять років медустановам Маріуполя передано понад 400 тисяч кубометрів життєво необхідного газу. І це лише частина допомоги охороні здоров'я міста. Ми також надаємо системну допомогу медзакладам із ремонтами, наприклад, у міській лікарні № 1 покроково оновлюємо відділення, створюємо комфортні умови для перебування пацієнтів і роботи лікарів.