Стоп коронавірус 02.02.2022 Читати 4 хв

Підприємства Метінвесту щодня постачають кисень медустановам

Меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест за січень відвантажив лікарням понад 89 тонн рідкого та майже 10 тисяч кубометрів газоподібного кисню. Це постійна та безоплатна допомога системі охорони здоров'я.

Згідно зі статистикою, у Маріуполі на лікуванні перебуває понад 2 тисячі хворих на коронавірус. З них у стаціонарі перебувають 172 особи. За потреби у місті може бути розгорнуто понад тисячу ліжок із точками прямого доступу до кисню для пацієнтів із COVID-19.

Металурги продовжують допомагати медикам боротися за життя пацієнтів, які захворіли на коронавірус – меткомбінати безоплатно провели киснепроводи в міських лікарнях та підключили кисневі точки, а також щодня протягом пандемії поставляють у необхідному обсязі балони з газоподібним киснем і заправляють. За січень меткомбінат імені Ілліча відвантажив медустановам 89,3 тонни рідкого та 9642 кубометри газоподібного кисню, більшу частину якого розподілено між відділеннями, що надають допомогу коронавірусним хворим.

Так, маріупольська міська лікарня №9 отримала 62,8 тонни рідкого кисню, до лікарні №4 відвантажили 3,9 тонни рідкого та 2634 кубометрів газоподібного кисню, до лікарні №1 доставлено 3,6 тонни рідкого кисню, до лікарні швидкої медичної допомоги4 кубометр газоподібного кисню. Крім того, меткомбінат імені Ілліча передав 18,8 тонни рідкого кисню до Покровської клінічної інфекційної лікарні.

Життя пацієнтів, які захворіли на коронавірусну інфекцію, залежать не тільки від зусиль медпрацівників, а й від наявності кисню. Медики пояснюють це тим, що саме кисень як компонент лікування дозволяє прискорити одужання пацієнтів, скоротити час перебування в лікарні та уникнути серйозних ускладнень від коронавірусу. Тому кисневий цех нашого підприємства продовжить забезпечувати медустанови життєво важливим газом у необхідних обсягах, поки в цьому буде необхідність.

— Олена КОНДАЛОВА, і. о. директора з персоналу та соцпитань меткомбінату імені Ілліча Групи Метінвест.

Нагадаємо, минулого року маріупольські меткомбінати імені Ілліча та «Азовсталь» Групи Метінвест передали медикам 259 тисяч кубометрів газоподібного та 1865 тонн рідкого кисню для порятунку життів пацієнтів. Окрім того, з початком четвертої хвилі коронавірусу восени 2021 року підприємства Групи Метінвест спільно з Міністерством охорони здоров'я організували доставку кисню до 17 областей України.