Кар'єра 08.06.2021 Читати 4 хв

Метінвест – головний роботодавець для молоді Маріуполя

Центр кар'єри Метінвест взяв участь у спеціальній освітній програмі для молоді SkillsLab Employment Platform і провів онлайн-зустріч з її учасниками. Під час zoom-конференції молодь дізналася про перспективи та кар'єрні можливості для молодих фахівців, доступних на підприємствах Групи Метінвест, популярні професії та соціальний пакет для співробітників і їхніх сімей.

Спеціалізована освітня програма для молоді SkillsLab Employment Platform реалізується в межах Програми ООН з відновлення й розвитку світу чотирма агенціями організації та локальними партнерами. Одне з ключових завдань – розвиток і вдосконалення в молоді необхідних навичок на сучасному ринку праці.

Аналогічна спрямованість освітніх програм Групи Метінвест, що реалізуються в Маріуполі й інших містах. Так, компанія реалізує стипендіальні програми та впровадила дуальну систему освіти. Студенти, які обрали технічні спеціальності, мають можливість проходити оплачувану практику на підприємствах Групи Метінвест. Найкращим – надається перше робоче місце та відкриваються широкі перспективи для подальшого просування кар'єрними сходами. Завдяки цим та іншим програмам від Метінвесту студенти бачать, що можуть взяти хороший старт на підприємствах рідного міста, відчуваючи зацікавленість роботодавця в них.

«Група Метінвест – це надійний і відповідальний роботодавець. Компанія постійно інвестує в розвиток молодих спеціалістів: від навчання в Корпоративному університеті та фінансування професійних конкурсів до перекваліфікації майбутніх та теперішніх співробітників. Для своїх працівників Метінвест – це стабільність, офіційна заробітна плата, наявність розширеного соцпакета й багато інших можливостей. Компанія також дбає про зручність своїх майбутніх співробітників – для них відкриті Центри кар'єри Метінвест. Фахівці Центрів готові допомогти їхнім відвідувачам із такими питаннями як профорієнтація, кар'єрне консультування, практика та стажування і, звичайно ж, вибір вакансії, виходячи з досвіду й побажань претендента. Якщо ви знаходитесь у пошуку себе та свого кар'єрного шляху, запрошуємо вас до нас у Центр», – підбила підсумок на онлайн-зустрічі з учасниками програми SkillsLab Employment Platform старший спеціаліст з підбору персоналу Центру кар'єри Метінвест Марія Данилова.

Докладніше про програми Групи Метінвест для студентів і молоді ви можете дізнатися за телефоном 0-800-606-000 або в офісі Центру кар'єри Метінвест за адресою: просп. Металургів, 68.