Стоп коронавірус 11.11.2020 Читати 3 хв

Металурги разом із медиками вступили в боротьбу за життя маріупольців

Меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест продовжує забезпечувати маріупольські міські лікарні життєво необхідним киснем. Тільки за вісім днів листопада медустановам міста безоплатно передали 20,7 тис. куб. м кисню на суму 1,2 млн грн.

Меткомбінат імені Ілліча завжди надавав підтримку медицині Маріуполя, передаючи кисень лікарням міста. З початку пандемії коронавірусу потреба в кисні різко зросла. У жовтні значно збільшилася кількість пацієнтів з вірусом COVID-19, які вимагають додаткового подання кисню в організм, у зв'язку з чим обсяг постачання кисню до лікарень збільшився вдесятеро.

У листопаді також спостерігається підвищена потреба в життєво необхідному кисні. З початку місяця медустановам Маріуполя меткомбінат імені Ілліча передав майже 21 тис. куб. м кисню у 3446 балонах. У тому числі для лікування хворих на коронавірус щодня лікарня № 9 отримує не менше 200 балонів кисню, лікарня № 4 – 120 балонів, лікарня швидкої медичної допомоги – 70 балонів, для лікування легеневих захворювань лікарня № 1 отримує по 20 балонів на добу.

 

ВАЖЛИВО

 

Тільки за вісім днів листопада медустановам міста безоплатно було передано 20,7 тис. куб. м кисню на суму 1,2 млн грн.

 

Генеральний директор меткомбінату імені Ілліча Тарас ШЕВЧЕНКО зазначив, що металурги не залишають місто наодинці з проблемами та надають допомогу: «Ми допомагаємо лікарям міста рятувати життя маріупольців – облаштовуємо кисневі пункти та передаємо лікарням життєво необхідний кисень у повному обсязі. Також наші фахівці чергують у лікарнях, здійснюючи заміну, завантаження й вивантаження кисневих балонів».

Нагадаємо, з початку пандемії маріупольські активи Групи Метінвест у чотирьох лікарнях збудували кисневі пости та під'єднали 345 кисневих точок, інвестувавши 24 млн грн.