Стоп коронавірус 20.01.2021 Читати 3 хв

Металурги допомагають рятувати життя хворих на коронавірус

Фонд Ріната Ахметова та меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест продовжують забезпечувати міські лікарні життєво необхідним киснем. Це регулярна та безоплатна допомога системі охорони здоров'я Маріуполя. З 11 по 17 січня медустановам передано майже вісім тисяч кубометрів кисню. У Маріуполі, згідно зі статистикою, вже понад 90% пацієнтів із коронавірусом перемогли хворобу.

Станом на 17 січня на стаціонарному лікуванні в маріупольських лікарнях перебувають 158 осіб із підтвердженим діагнозом COVID-19. Усі пацієнти отримують кисневу терапію, газ для якої регулярно постачає меткомбінат імені Ілліча. Так, за минулий тиждень металурги відвантажили медустановам Маріуполя 1328 балонів кисню об'ємом шість кубометрів кожен.

З них 1251 балон розподілено між відділеннями, які лікують хворих із коронавірусом: 484 балони передано міській лікарні (МЛ) № 4, 347 балонів доставлено до МЛ № 9, 286 балонів відвантажено до лікарні швидкої медичної допомоги та 134 балони з киснем отримала МЛ № 1.

Також у медзакладах, що лікують хворих із COVID-19, цілодобово чергують співробітники меткомбінатів імені Ілліча та «Азовсталь» – вони допомагають розвантажувати балони з киснем, перемикати їх та змінювати.

Попри зменшення кількості ковідних хворих, які потребують лікування в стаціонарі, ми продовжуємо кисневу підтримку медзакладів, виконуючи заявки міських лікарень Маріуполя на постачання кисню в повному обсязі. Цей життєво необхідний газ допомагає лікарям рятувати життя маріупольців, а пацієнтам – швидше одужувати.

— Олена КОНДАЛОВА, в.о. директора з персоналу та соціальних питань меткомбінату імені Ілліча.