Стоп коронавірус 21.12.2021 Читати 4 хв

Минулого тижня металурги передали лікарням 57 тонн рідкого кисню

Маріупольські металургійні комбінати Групи Метінвест за минулий тиждень, з 13 по 19 грудня, передали 57 тонн рідкого кисню медзакладам Донецької області, які надають допомогу хворим на COVID-19. Більшість газу розподілено між лікарнями Маріуполя. Це системна та безоплатна допомога системі охорони здоров'я.

Згідно зі статистикою, на лікуванні в Маріуполі перебуває 1472 мешканців із COVID-19. На стаціонарному лікуванні з підозрою та підтвердженим COVID-19 – 273 пацієнти. Усі вони отримують кисневу терапію, газ для якої до медзакладів постачають меткомбінати «Азовсталь» та імені Ілліча Групи Метінвест.

Так, за минулий тиждень міській лікарні №9 доставили 21,2 тонни кисню, лікарні №4 – 8,6 тонн, лікарні швидкої медичної допомоги – 1,7 тонни, онкодиспансеру та обласній лікарні інтенсивного лікування – по 0,5 тонни кисню. Крім того, маріупольські меткомбінати надали допомогу трьом лікарням Донецької області, передавши 6 тонн кисню Покровській інфекційній лікарні, 16,4 тонн – Великоновоселівській центральній районній лікарні та 2 тонни – Авдіївській міській лікарні.

Хвиля коронавірусу йде на спад, у лікарнях поменшало пацієнтів, які потребують кисневої підтримки. Але Група Метінвест продовжує допомагати лікарям рятувати пацієнтів, безплатно відвантажуючи кисень до державних лікарень у необхідному обсязі. Перелік лікарень, до яких доставляється кисень, визначається Міністерством охорони здоров'я.

— Іван ГОЛТВЕНКО, директор з персоналу та адміністрації меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест.