Кар'єра 11.03.2021 Читати 5 хв

Мрії мають властивість збуватися

Мрії мають властивість збуватися. Минулої весни я подала заявку на стажування, і зараз я – частина команди професіоналів Метінвест-СМЦ.

Коли я згадую, як проходила моя підготовка до тестів і співбесіди, я думаю, що з цього може вийти сценарій для чудового фільму. Березень 2020 року, початок жорстких карантинних обмежень, наростають паніка й невідомість, на додачу – дистанційне навчання в університеті.

В умовах, коли весь світ закривався, Метінвест відчиняв свої двері для молодих амбітних фахівців. Я вирішила поборотися за свій шанс у Метінвесті, і це дало свої плоди.

Тепер я можу поділитися своїми «Кардинальними правилами», які допоможуть претенденту стати стажистом, а стажисту – юристом у компанії Метінвест.

Правило № 1: Знати законодавчу базу.

Так, «добрий юрист не той, хто знає норму, а знає, де її знайти», але не дуже зваблюйтеся цією приказкою. Ваша голова може вмістити дуже багато правових норм, якщо ви тільки цього захочете. Вам завжди потрібно відчувати потребу в тому, щоб дізнатися про нове й розвивати свої компетенції. Якщо ви поставите завдання не просто пройти тест та отримати допуск до наступного етапу, а розібратися в міжнародних комерційних термінах, то результат не забариться.

Правило № 2: Уважність та деталі.

Нічого не може бути «просто так» або «так зійде», «це лише шрифт» і т. д. Від відповіді на лист до міжнародного контракту – немає маленьких угод або не дуже важливих документів. Усе має бути на рівні. На найвищому професійному рівні. Суть і форма завжди йдуть поряд у будь-якому аспекті життя. Тому в будь-якому пробному чи робочому завданні звертайте увагу на деталі. Слова, як і гроші, люблять рахунок: якщо пропустити одне підступне слово в договорі, пізніше воно може зіграти злий жарт.

Правило № 3: Думайте та пропонуйте.

Кожен студент юридичного факультету часто ловить себе на думці, що «напевно, я нічого не вмію». Найчастіше сумніви, страх помилки чи невдачі відбирають у нас найважливішу можливість проявити себе. Програма відбору на стажування в Метінвест – це короткий курс перевірки себе як молодого юриста, який, у будь-якому випадку, дасть вам дуже яскравий досвід.

Стажування в Метінвест варте того, щоб зробити все можливе.

Робота в Метінвесті варта того, щоб зробити все неможливе.

Працювати в Метінвест – робити неможливе!

P.S. Одна з найкрутіших речей – це можливість знайти друзів. Наша проєктна група стала справжньою командою, незважаючи на дистанційний режим роботи. Дякую всім кураторам і стажистам!

Автор Наталія Нецевич