Важлива новина 20.03.2022 Читати 3 хв

Математика дня життя №1

Я обожнюю математику. Я закінчив математичний факультет Чернівецького національного, а до цього в 11 класі навіть був на всеукраїнській олімпіаді – так, з математики) 

І хоча я не став математиком-науковцем чи прикладним математиком, не використовую кожного дня всі ті знання, отримані за юнацтва та академічного навчання, все одно я відчуваю,

Я – математик. 

Сьогодні я – комунікаційник, репутолог (до цього я прожив декілька професійних життів, але то окрема тема) І водночас я – математик. Це, ви розумієте, не про роботу – це стан душі й розуму)) 

І це просто неймовірно… для того, щоб описати послідовно ту «логічну і системну магію», яка може створюватися при зіткненні світу математики зі світом комунікацій, зв'язків із громадськістю, репутацій, мені потрібні були б дні і тижні. То ж я залишу це на мирний час після перемоги) Напишу «велику картину» після великої перемоги.  

А зараз – свого роду замальовки. Звичайні цифри, які набувають великого змісту серед людей, серед турботи, поміж великої мети, самовідданості і «просто роблю зараз, що можу».

Днями Метінвест та Запоріжсталь передали 1610 медичних наборів 4 запорізьким лікарням. 

Медикаменти для комплектування операційних, перев’язувальних і маніпуляційних палат: хірургічний інструмент і витратні матеріали, засоби для інтубації, антибіотики, знеболювальні, розчини для внутрішньовенного вливання, кровоспинні й антикоагулянти, а також засоби індивідуального захисту для медиків. Що потрібно та кількість визначали з Міністерством охорони здоров’я України.

А за цими цифрами стоять врятовані життя та здоров’я. Скільки? Я не знаю, це невідомі в рівнянні війни росії проти України. Але вирішуючи його, ми можемо все зробити, щоб збільшити «життя» до максимуму. Тому що для агресора це – цифра. А для нас – сенс життя. Саме життя.

Все буде Україна!

***

Читайте та підписуйтесь на директора департаменту корпоративних комунікацій Групи Метінвест Oleg Davydenko у Facebook.