Наразі ця сторінка ще не доступна українською
КСВ 23.02.2022 Читати 10 хв

У Кривому Розі провели майстер-клас із бізнесу для молоді та підприємців-початківців

Школа креативної економіки - освітній проєкт Центру розвитку креативної економіки. У Школі безплатно навчатиметься молодь, яка прагне створити власний бізнес і заробляти інтелектом. Освітня платформа орієнтована передусім на студентів, підприємців, власників бізнесу й тих, хто зацікавлений у зміні професії.

Перший модуль навчальної програми був присвячений темі започаткування власної справи. Майстер-клас «З чого та як почати бізнес?» провів підприємець Віталій Лубінець, СЕО WIN WIN CLUB. Коуч пояснив на практиці алгоритм дій для створення власного бізнесу, розкрив тему складностей, з якими стикається стартапер, а також дав мотиваційні поради.

У Клубі підприємців ми допомагаємо досягати цілей та об’єднуватися задля створення нових продуктів. Тому моя мета в Школі креативної економіки – розказати слухачам, що бізнес в Україні створити не складно, а досягти успіху можна тільки рухаючись уперед.

— Віталій ЛУБІНЕЦЬ.

Школа креативної економіки – освітній проєкт Центру розвитку креативної економіки. У Школі може безплатно навчатись молодь, яка прагне створити власний бізнес і заробляти інтелектом.

Безпосередньо Проєкт реалізує громадська спілка «Центр розвитку креативної економіки Кривого Рогу», яку на відкритому конкурсі обрала Криворізька міська рада. Засновниками спілки є фонд K.FUND і громадська організація GoLOCAL.

 «Кривий Ріг має великий потенціал для розвитку підприємництва та креативних індустрій. Тому міська влада спільно з партнерами створює Центр і Школу креативної економіки. Освітній івент – можливість продемонструвати молоді, яким буде майбутній Центр. Лекторами в школі стануть справжні зірки вітчизняного бізнесу, які надихнуть молодих криворіжців на розвиток і створення власного підприємства», – підкреслив Сергій МІЛЮТІН, заступник Криворізького міського голови.

Партнерами проєкту виступають Група Метінвест і громадська організація «Криворізька фундація майбутнього». Проєкт фінансують фонд K.FUND та громадська організація GoLocal. Глобальна філантропічна організація Luminate підтримує грантом розвиток теми цифрових прав та прав, пов’язаних із використанням даних.

«Як компанія, яка динамічно розвивається, Метінвест розуміє необхідність розвитку жителів і громад поряд із модернізацією технологій. Основний фокус соціальної відповідальності Групи – створення умов для розвитку та реалізації молоді всередині країни. Тому одним із напрямків діяльності компанії є розбудова освітньої інфраструктури, допомога у створенні креативних просторів, де навчатися буде комфортно й цікаво», – зазначив Роман ОМЕЛЬЯНОВИЧ, керівник напрямку департаменту регіонального розвитку компанії Метінвест.

Центр креативної економіки у Кривому Розі розпочне роботу в повному форматі вже наступного року.  Створення центру підтримує Міністерство розвитку громад і територій України. На території центру створять коворкінги, клаб-офіси, конференц-зали, лабораторії, навчальні аудиторії, простори для творчості й мікровиробництва. Центр розташується за адресою: просп. Металургів, 2, у приміщеннях, що перебувають у комунальній власності міста. Зараз там триває реконструкція.

Нагадаємо, що за підтримки Метінвесту в Кривому Розі відкрився перший у місті IT-хаб та коворкінг для студентів, підприємців-початківців і досвідчених бізнесменів. Компанія реалізувала програму «Школа муніципального лідерства», випускники якої показали свої навички ефективних менеджерів у різних сферах діяльності та змогли втілити ідеї для поліпшення життя криворізької громади. Результатом ще одного проєкту для бізнесменів-початківців – «Школи соціального підприємництва» – стало відкриття мережі навчально-розвивальних дитячих комплексів у всіх районах міста.